Piiratud ajaga pakkumine:
 • 00

  P.

 • 00

  T.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kohvile
Teine sama pakk kingituseks.

Jahvatatud kohv

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kuidas valmistatakse kofeiinivaba kohvi?

Kofeiin - vees lahustuv aine, mille kohvist eraldamine on väga lihtne ja loomulik protsess. Rohelised (röstimata) kohvioad leotatakse. Selleks kasutatakse auru ja vett. Hiljem kasutatakse aktiivseid söefiltreid, tänu millele jääb kofeiin vette ja kuivatatud oad röstitakse. Sellegipoolest on lõpptootes veidi kofeiini järel - kuni 0.1 pct. (3mg). Oluline on mainida, et kofeiin ise on maitsetu ja lõhnatu. Selle eemaldamine kohvist ei oma maitsele mittemingisugust mõju. Neile, kes otsivad omale lemmikut kofeiinivaba kohvi - nagu muu kohv, on ka see erinevatest riikidest, eri tüüpi ja erinevate röstimisastmetega.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Milline jahvatatud kohv on kinkimiseks parim?

Kui tunnete inimest, kellele kohvi kinkida soovite, on selle välja valimine lihtsam. Valida saab päritolumaa riigi järgi, või valides kingiks kõrgeima kvaliteediga kohv. Kui informatsiooni on vähe aga soovite, et kohv sobiks kõigile, pööra tähelepanu sellele, et domineerivad maitsed oleks pigem magusad, aga mitte puuviljased. Eriti populaarsed segud kinkimiseks on Ameerika ja Aasia piirkondadest. Samal ajal soovitame kohvigurmaanidele valida Aafrikas kasvanud või orgaaniliste sertifikaatidega kohvi. Nendes kohvides on puuviljasust, tugevust, ning muljetavaldavat maitset ning aroomi.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kuidas valida jahvatatud kohvi?

Jahvatatud kohvi valimisel on soovituslik mõelda, millised on ootused kohvile ja kuidas seda valmistatakse. Igal kohvil oma unikaalne maitse, aroom, kohvitüübist olenevalt ka röstimisaste, töötlemine ja ka soovituslik valmistusviis parimate maitseomaduste jaoks. Näiteks, filtermeetodil on soovituslik kasutada keskmise röstiga ja keskmiselt jahvatatud kohvi, sest selline kohv on leplikum, et peale kallatud kuum vesi seda ei kõrvetaks. Kui jahvatatud kohv on valitud espressomasinale või presskannule, võiks valida peenema jahvatuseg kohvi. Sellisel moel kohvi valmistades kasutatakse rõhku, mis tähendab et kohv surutakse läbi kokku pressitud kohvi küllaltki ruttu, omastades siiski aroome ja maitseid. Jahvatatid kohvist joogi valmistamisel tuleb meeles pidada - mida kuumem vesi, seda mõrkjam kohv. Peenema jahvatuse puhul voolab vesi aeglasemalt läbi kohvi, tuues välja rohkem intensiivsust, aroomi ja tugevamat maitset. Kui kahtlete, milline kohv meie valikust teile kõige paremini sobiks, aitavad meie töötajad nii telefoni teel kui ka lähimas kaupluses selle õige välja valida.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kui jahvatatud kohvi valik on väga lai, võib olla raske leida lemmikmaitset. Õige valiku tegemiseks peate teadma mõnda asja: jahvatatud kohvi ja kohviube ei saa lasta liiga kuumaks, nii võib kohv kaotada oma aroomi tugevust. Õige kohvimaitse ja tugevus sõltub jahvatamissastmest. On olemas kaks jahvatatud kohvi tüüpi: jämeda jahvatusastmega, kus kohviuba jahvatatakse jämedamalt ning keskmise jahvatusastmega kohv, mida nimetatakse ka espressoks, mis on rohkem rafineeritud ja pehme. Meie kauplustes leiate mitte ainult tuntud ja populaarseid bräbde nagu Café Liégeois, vaid ka meie ainulaadseid kohvisegusid. Meie segude peamine tugevus on värskus – neid röstitakse ja jahvatatakse väikestes kogustes.

Loe veel