-40%

Kohvikapslid

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Miks erinevate tootjate kohvikapslite hinnad erinevad/Kas soodsamate alternatiiv-kapslite otsimine on mõistlik?

Kohvikapslite hind tuleneb mitmest erinevast faktorist. Esiteks - kohvi tüüp ja kvaliteet. Mida kvaliteetsem ja haruldasem - seda kõrgem hind. Lisaks tuleks tähelepanu pöörata kapslite kvaliteedile ja materjalile. Kallimad kapslid on valmistatud biolagunevast plastikust (keskkonnasõbralikumad). Keskmises hinnaklassis võib leida kõige eelistatuimad kohvikapslid, mille hinna ka kvaliteedi suhe on aja jooksul paika loksunud. Loomulikult on turul ka soodsamaid alternatiive. Mõnel juhul võivad need kohvi valmistamisel puruneda. See mõjutab nii kohvi maitset kui ka kohvimasina töökindlust. Kohvikapsli tükid võivad masinale tõsise kahjustuse tekitada. Sellisel juhul kahjuks garantiitingimused ei rakendu.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas kohvikapslid sisaldavad lahustuvad kohvi?

See, kas kohvikapslites on lahustuv kohv või mitte, sõltub tootjast ja joogi tüübist. Musta kohvi jaoks tavaliselt seda ei kasutata, küll aga võib lahustuvat kohvi leida piimaga kohvijookide kapslites.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millised kohvikapslid minu kohvimasinale sobivad?

Enne kohvikapslite soetamist on oluline teada, millise masinaga neid kasutama hakatakse. Meie pakume kahte tüüpi kohvikapsleid - Dolce Gusto ja Nespresso. Täpsemalt saab nende nimede abil tuvastada kapsli suuruse. Rohkem informatsiooni leiate meie veebliehel, iga kohvikapsli kirjelduses.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kohvikapslite kohta

Värskelt jahvatatud kohviga täidetud vaakumkapslid on tõeline elupäästja neile , kelle elutempo on kiire, kuid kes tahavad siiski nautida maitsvat ja kvaliteetset jooki. See on üks lihtsamaid ja kiiremaid viise tassikese valmistamiseks: pange lihtsalt kohvikapsel kapselmasinasse, vajutage nuppu ja nautige imeliselt aromaatset jooki! Pole siis üllatav, et kapslid on tänapäeval üks populaarsemaid kohvi valmistamise viise.

See valmistusviis ei ole mitte ainult suurepärane aja kokkuhoiu meetod, vaid ka erakordselt puhas ja mugav. Kasutatud kohvipuru ei ole vaja puhastada tassi või keeduploki seintelt: kõik jäätmed jäävad kapslisse. Samuti ei ole kapselkohvi masinate puhul vaja igapäevast hooldust, sest kõik, mida pead tegema, on selle veega täitmine ja juba kasutatud kapslite ära viskamine. Saate veeta vähem aega masina ees seistes ja rohkem aega oma armastatud tegevusi tehes! 

Kapslid võimaldavad ka kohvisõpradel erinevaid jooke nautida, olgu selleks siis kreemjas espresso, aromaatne must kohv, maitsvad piimapõhised retseptid, ning isegi mõnus kakao või kuum šokolaad. Arvestades saadaval olevate aroomide ja maitsete arvu, ei ole kahtlustki, et leiad midagi just sulle sobivat. 

Parimad Kohvikapslid Sulle: Kuidas Valida Õigeid?

Kapselkohvi valdkonnas on palju erinevaid valmistussüsteeme, kaubamärke ja kapslitüüpe. Õigete kapslite valimine võib olla üsna keeruline, seega räägime mõnedest asjadest, millele tasub kindlasti tähelepanu pöörata, kui selle ülesandega alustad.  

Millist kapslisüsteemi kasutad? Sõltuvalt kasutatavast süsteemist on vaja teatavat liiki kapslit. See tuleneb sellest, et erinevad kapselmasinad on varustatud erinevate süsteemidega, nii et selle valmistamismeetodi puhul ei ole olemas sellist asja nagu “üks suurus sobib kõigile”. Tänapäeval kohtab kõige sagedamini kahte süsteemi: Nescafé Dolce Gusto ja Nespresso.

Nescafé Dolce Gusto kohvimasinad pakuvad meile mängulist disaini ja laia valiku erinevatele retseptidele sobivaid kapsleid. Dolce Gusto kapslid võimaldavad sul nautida peaaegu kõiki jooke, mida võite välja mõelda, alates klassilisest espressost ja tavalisest mustast kohvist kuni cappuccino, caramel latte macchiato ja isegi kuuma šokolaadi või kakaoni.

Nespresso kohvimasinad on suurepärane valik espresso ja musta kohvi tulihingelistele fännidele. Ka piimapõhiste jookide austajaid pole unustatud: nende jaoks on olemas valik piimasüsteemiga mudeleid. Nespresso kapslid on kogu maailmas aina populaarsemad, mistõttu lisavad aina enam tootjaid neid ka oma tootevalikusse. 

KohviSemu pakub hulgaliselt kapsleid, mis sobivad kummagi süsteemi jaoks. Kindlasti loe alati läbi ka kohvikapslite pakendil olev teave, et vältida selliste ostmist, mida tegelikult sinu kapselmasinas kasutada ei saa!

Must, maitsestatud, või piimaga? Mõnede kapslite koostisosad võivad teistest erineda. Kuigi enamik neist on täidetud ainult värskelt jahvatatud kohviga, on teised maitsestatud, et lisada valminud joogile lisamaitset. Piimapõhiste jookide fännidele on nautimiseks pakkuda piimapulbriga kohvikapslid. Kuid pidage meeles, et kuigi mõned kapslid sisaldavad jahvatatud kohvi ja piimapulbri segu, pakuvad teised tootjad kapselkohvi austajatele kahte eraldi kapslit. Kui ostate viimaseid, peate kohvi valmistama kahes etapis, valmistades kohvi ja lisades seejärel teise – piimakapsli.

Araabika või robusta? Teie maitsepaletile sobivate kapslite valikul on sama oluline ka nende kohvisortiment. Kaasaegses kohvimaailmas domineerivad kaks sorti: araabika ja robusta. Arabicale on iseloomulikud erinevad alaliigid ja maitsed, mis on üldiselt õrnemad, elavamad, peenemad ja puuviljasemad kui robusta omad. See konkreetne sort sisaldab ka vähem kofeiini. Robusta on seevastu meeldivalt mõrkjas, täidlane ja sisaldab kaks korda rohkem kofeiini kui araabika. Kokkuvõttes on musta kohvi ja silmatorkava maitse fännidel hea valida araabika kohvikapslid. Need, kes otsivad eriti tasakaalustatud maitseid, kus araabika loomulikku puuviljalisust täiendavad robustale iseloomulikud kibedad noodid, naudivad kindlasti kapsleid, kus toimivad koos araabika ja robusta segud. Viimastel on intensiivne maitse ja paksem konsistents ning seetõttu sobivad nad eriti hästi piimaga. 

Espresso, americano, cappuccino…? Enamiku kohvikapslite pakendil on märgitud täpne retsept, mille jaoks konkreetne toode on mõeldud. Tavaliselt on märgitud ka optimaalse maitse saavutamiseks vajalik veekogus. Kõik ei sõltu siiski ainult portsjoni suurusest: ka kapsli sees olev kohvisort on väga oluline. 

Sõltuvalt retseptist, mille jaoks kapslid on loodud, sisaldavad need tõenäoliselt erinevaid kohvisorte, erineva päritoluga ube ja erinevaid koguseid kohvi. Näiteks espressokapslid on tavaliselt täidetud kohviga, mis on peenelt jahvatatud – see aitab luua vajalikku kibedust ja täidlust. Teised retseptid sobivad paremini jämedama jahvatusega: nende hulka kuuluvad tavaline must kohv ja lungo. 

Milline kohv sulle meeldib? Tundub, nagu oleks alles eile olnud, kui kapslikohvi suhtes ei olnud kellelgi mingeid erilisi ootusi. Kui kohvikukultuur jätkas levikut üle maailma ja kõrge kvaliteediga specialty ikohvid muutusid üha populaarsemaks, oodati peagi, et kõik valmistamismeetodid, ka kapslid, jõuavad järele. Kvaliteetsete kohvide äratundmiseks otsige neid, millel on maksimaalne jälgitavus ja pakendil palju üksikasjalikku teavet. Teades täpselt, millisest piirkonnast teie kohv on pärit, saate isegi aimu, kuidas see maitseb! Lõuna– või Kesk-Ameerikast pärit kohvid on uhkete šokolaadi, pähklite ja karamelli klassikaliste nootidega, nii et kui olete traditsiooniliste maitsete fänn, proovige kapsleid, milles on Brasiilia, Colombia või Mehhiko sordid. Aafrikast pärit kohvid meeldivad puuviljaste ja värskendavate jookide austajatele. Etioopiast või Kongo Demokraatlikust Vabariigist pärit ubade puuviljased ja marjased noodid, suurepärased aroomid, ning kerge teesarnane täidlus jätab kustumatu mulje. Kui soovite nautida tumedamaid ja sügavamaid vürtside nüansse, otsige Kagu-Aasiast pärit kohvi. Indoneesia kohvi sisaldavad kapslid rõõmustavad teid mahedalt rikkalike maitsete, ootamatute nüansside ja ainulaadsete aroomidega.
Tähelepanu tasub pöörata ka röstimisprofiilile. Peenemate ja õrnemate maitsete saavutamiseks valige kapslid, mis on täidetud heledalt röstitud jahvatatud kohviga. Täidlasema, meeldiva kibeduse ja intensiivse maitse fännid peaksid proovima keskmise või tumeda röstiga kohvi. Keskmise röstiga kohv pakub kohvijoojatele eriti tasakaalustatud jooki.

Erilised omadused. On ka mõned eriomadused, mida võiksite kaaluda. Võtame näiteks kofeiinivabad kapslid. Erinevate terviseprobleemide, füsioloogiliste seisundite või suurenenud tundlikkuse tõttu on mõned inimesed sunnitud loobuma kofeiini sisaldavatest toodetest. See ei tähenda aga, et nad peaksid kohvist loobuma! Meie toodete hulgas on erinevaid kofeiinivabasid kapsleid. Neist on kofeiin eemaldatud looduslike meetoditega, mis ei sisalda ohtlikke keemilisi lahusteid, nii et võid julgelt ja rahulikult kofeiinivabasid kapsleid nautida.
On mõned eriomadused, mida võiksite samuti kaaluda. Näiteks kofeiinivabad kapslid. Erinevate terviseprobleemide, füsioloogiliste seisundite või suurenenud tundlikkuse tõttu on mõned inimesed sunnitud loobuma kofeiini sisaldavatest toodetest. See ei tähenda siiski, et nad peaksid kohvist loobuma! Meie toodete hulgas on erinevaid kofeiinivabasid kapsleid. Neist on kofeiin eemaldatud looduslike meetoditega, mis ei sisalda ohtlikke keemilisi lahusteid, nii et võid julgelt ja rahulikult kofeiinivabasid kapsleid nautida.
Oluline on ka see, kuidas on teie valitud kohv kasvatatud. Meie tootevalikusse kuuluvad orgaanilised kapslid, mis on täidetud vastutustundlikult kasvatatud, ilma keemiliste väetisteta kohviga, pöörates erilist tähelepanu kohvifarme ümbritseva looduskeskkonna säilitamisele.

Turult leiate ka mõned kohvid, millel on Õiglase Kaubanduse märgis. Sellised tooted on osa ülemaailmsest liikumisest, mis võitleb töötajate ekspluateerimise vastu ja püüab rajada kaubandustegevuse läbipaistvuse. See aitab parandada arengumaades töötavate inimeste elu ja tõsta nende palkasid. Õiglase kaubanduse põhimõtted sätestavad, et kohvipõllumehed peaksid saama oma töö eest õiglast hüvitist ja neile tuleks tagada inimõigustega kooskõlas olevad töötingimused.

Säästva tarbimise puhul mängib Rainforest Alliance’i sertifitseerimine selles missioonis samuti olulist rolli. Märgise logol on roheline konn, mida kasutatakse terve ökosüsteemi sümbolina. Teatava toote pakendil olev märgis näitab, et see on toodetud vastavalt rangetele sertifitseerimise standarditele, mis on keskendunud looduse, ühiskondliku elu ja majanduslike püüdluste pikaajalise harmoonia tagamisele. Sertifitseeritud põllumajandusettevõtted vastutavad bioloogilise mitmekesisuse edendamise, loodusvarade säilitamise ja oma töötajatele õiglase palga maksmise eest. Mine ja uuri meie poes saadaval olevaid Rainforest Alliancei sertifitseeritud kohvikapsleid.

Eksklusiivsed kohvikapslite diilid. Selleks, et igaüks saaks iga päev nautida oma lemmikuid kohvikapsleid, on KohviSemul alati erinevaid soodustusi ja eksklusiivseid pakkumisi. Meie kohvikapslite pakkumised võimaldavad teil alustada iga oma päeva maitsva kapselkohviga, ilma seejuures pankrotti minemata. Veelgi enam – kui kuulud terve perega kohvikapslite fännide hulka (või kui kardad, et maitsvad kapslid võivad ootamatult otsa saada), siis tasub vaadata ka meie kapslikomplekte. Kohvikapslite komplektid on suurepärane viis säästmiseks!

Populaarseimad ja enimhinnatud kapslid.  Kui teil on õigete kapslite valikuga endiselt raskusi, usaldage meie kohvisõprade kogukonda: kasutage sorteerimisfunktsiooni, et näha, millised kapslid on praegu kõige populaarsemad või enim hinnatud.

Mõned tuntuimad kohvikapslite brändid KohviSemu tootevalikust

Täiendame pidevalt oma kapslite valikut ja laiendame ka maitsete valikut. KohviSemust leiad nii tuntud ja maailmakuulsaid kaubamärke kui ka unikaalseid, uuenduslikke uusi tulijaid. Lähme edasi ja tutvume nende kohvikapslite tootjatega veidi lähemalt: 

Kohvisemu: Caprisette—meie uhkuseks ja rõõmuks on KohviSemu enda segude valik, mida paljud kohvisõbrad on armastama hakanud. See on aastatepikkuse töö ja pingutuste tulemus. Need erinevate maitsetega kohvid on loodud maitsvaks igapäevaseks tassikeseks. Lisaks ubadele ja jahvatatud kohvile pakume nüüd ka Nespressoga ühilduvaid Caprisette kohvikapsleid

Charles Liégeois: Meie usaldusväärne partner ja üks Belgia suurimaid röstijaid Charles Liégeois pakub erinevaid kapsleid nii Nescafé Dolce Gusto süsteemile kui ka Nespresso masinatele. Nautige maitsvaid espressosid ja musta kohvi, või hellitage end piimapõhise joogiga.

Nescafé Dolce Gusto: seda kaubamärki haldab Nestlé, üks maailma suurimaid toidu- ja joogitootjaid. Seetõttu ei tohiks pakutavate kapslite arv ka üllatada: saate nautida kõike alates ristrettost, espressost ja lungost kuni cappuccino, flat white’i, kuuma šokolaadi ja isegi kakaoni. Eraldi äramärkimist väärib kaubamärgi erikohvi valik: see on mõeldud kogenud asjatundjatele ning pakub Mehhikost ja Colombiast pärit kohvi. Valikus on ka laktoosivabu valikuid, mille hulgast saab valida erinevate taimsete piimade vahel: proovige mandlipiima, kaerapiima või kookospiimaga kohvikapsleid.

Starbucks: nüüd saad nautida unikaalseid jooke, mis maitsevad täpselt sama hästi, kui kohalikus kohvikus! Avasta meie Starbucks kohvikapslite valik.  

Verum: tõeliste kohvigurmaanide poolt loodud ettevõte pakub meile maitsvaid kofeiinivabu kapsleid, mis sisaldavad supertoite ja vitamiine. Verum unikaalsed ilu-, ja energiakapslid (mõlemad sobilikud Nespresso kohvimasinatele) on proovimist väärt. 

Barzini: see Taani tootja pakub erakordseid Itaalia stiilis kohviube ja kapsleid, millel ilutseb ka Rainforest Alliance e. Vihmametsade Liidu silt. Barzini kohvikapslid sobivad Nespresso masinatele. 

Sealpod: kohtuge maailma esimeste taaskasutatavate kohvikapslitega! Need kapslid võimaldavad kohvisõpradel nautida mitmetesse erinevaid maitseid, kaitstes samal ajal ka meie planeeti. Valige Nescafé Dolce Gusto seadmete või Nespresso kohvimasinatega ühilduvad Sealpodi kapslid.

Tarvikud

KohviSemu tootevalikus sisalduvad nii mõnedki ainulaadsed kapslitarvikud. Lisaks on meil pakkumises elegantsed hoidjad, mis kaunistavad iga kööki. Need kohvikapslite hoidjad ei näe mitte ainult suurepärased välja, vaid aitavad ka säästa vajalikku ruumi, võimaldades teil kõiki oma kapsleid korralikult ja mugavalt hoiustada. Valige erineva suuruse ja kujuga hoidikute hulgast, mis sobivad Dolce Gusto kapslite või Nespresso kapslite jaoks.

Kokkuvõtteks…

Loodame, et suutsime teid suunata teie uute lemmikute kohvikapslite poole! Kui teil on siiski valikuga raskusi, võite pöörduda KohviSemu konsultantide poole, kes annavad teile hea meelega rohkem nõu.

Loe veel