1+1

De'Longhi kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

De’Longhi kohvimasinate hinnad on väga erinevad. Mis on nende peamised erinevused?

Nagu kõigi kohvimasinatega, sõltuvad De'Longhi hinnad olemasolevatest funktsioonidest, kasutuslihtsusest, ja loomulikult tootmisaastast. Mida modernsem on masin, seda kohandatavam ja erinevatele kliendi vajadustele sobivam, lihtsamini puhastatavam ja hooldatatavam ta on. Manuaalse piimasüsteemiga kohvimasinate mudelid on näiteks integreeritud piimasüsteemiga masinatest alati soodsamad. Samal ajal peab mainima, et manuaalse vahustajaga ideaalse piimavahu valmistamine nõuab aega ja oskusi, aga automaatne piimasüsteem teeb kõik sinu eest ise, ning ideaalne piimajook on valmis vaid mõne sekundiga. Valides kohvimasinat, võid avastada et mõned on juhitavad erinevate nuppudega, teistel aga on värvilised puuteekraanid. Mõne masina puhul tuleb katlakivieemalduseks iga kord instruktsiooni lugeda, kui teistega saad selle juba esimesel korral selgeks. Kuna kliendid ostavad kohvimasina rohkem kui üheks aastaks, soovitame peale hinna vaadata ka seda, kas kohvimasina kasutamine on meeldiv ja lihtne igale pereliikmele või ettevõtte töötajale.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millal tasub valida De’Longhi kohvimasin?

Kuna De'Longhi bränd on turul juba mõnda aega olnud, saame öelda et see on usaldusväärne ja meeldib klientidele. Selle brändi uusimaid kohvimasinaid on äärmiselt lihtne kasutada, ning jookide valik ja nende kvaliteet rõõmustab ka kõige nõudlikumat kohviarmastajat. Eksklusiivne LatteCrema piimavahustussüsteem, roostevabast terasest kõrgklassi mudelite disain, värviline ekraan ja mõne mudeli puhul ka mitu oamahutit - need asjad garanteerivad, et sul on kodus moderne ja usaldusväärselt vastupidav kohvimasin. Kui kahtled, millist mudelit valida, siis meie müügikonsultandid on hea meelega nõus abiks olema. Pealegi, kohvimasina ost on pikemaks ajaks kui üheks aastaks.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis muudab De’Longhi LatteCrema piimasüsteemi unikaalseks?

De'Longhi kohvimasinate LatteCrema piimasüsteem vahustab erineva konsistentsiga nii kuuma kui külma piimavahtu, pakkudes nii laia valikut erinevaid piimakohvisid. Lisaks saab piimaanumat külmkapis hoida, ning külma piima ainult vahustamise jaoks välja võtta. Mõnede De'Longhi mudelite piimaanumad on termo-isolatsiooniga. Valides seda tüüpi kohvimasina, saad olla kindel et piim püsib väljaspool külmkappi külmana 5-6 tundi.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Miks on De’Longhi kohvimasinad nii populaarsed?

Itaalia bränd De'Longhi on olnud turul alates 1974 aastast. Kuigi täisautomaatsete kohvimasinate tootmist alustati 2003, siis nende pikaajaline kogemus ja teadmised on sillutanud tee klientide südamesse. Lisaks on De'Longhi bänd meedias aktiivne, olles tihti reklaamides, tunnevad kliendid selle logo ka poes ära. Hea nime hoidmine ei ole loomulikult lihtne, seega on see kohvimasinate tootja aastate jooksul oma usaldusväärsust ja kliendivajadustele vastavust samm-sammult tõstnud.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

De’Longhi Kohvimasinatest

De’Longhi poolt toodetud Itaalia kohvimasinad võimaldavad sul nautida ideaalset maitset. Tunned oma elutoa diivanil istudes, justkui oleksid sattunud oma lemmikkohvikusse! Seda kõike loomulikult tänu Itaalia asjatundlikkusele, sest kes teakski kohvis rohkem, kui Itaallased? Isegi Bratt Pitt nõustub, ning tutvustas De’Longhi seadmeid oma uusimas kampaanias (võibolla oled juba näinud reklaame, kus see tuntud näitleja üles astub)! Huvitaval kombel on De’Longhi peaaegu ainule tootja, kelle sortimenti kuuluvad kõik kolm tüüpi kohvimasinaid: valida saad täisautomaatsete seadmete, pool-automaatsete kohvimasinate ja filterkohvimasinate vahel. Usalda oma kohv De’Longhi kätte, ning naudid täpselt oma soovidele vastavalt valmistatud kohvijooke! 

See juba 1902. aastal asutatud ettevõte on nüüdseks kodumaiste kohvimasinate turul ülemaailmne liider. See alustas oma teekonda Itaalias Trevisos väikese töökojana, mis valmistas erinevaid tööstuslikke komponente. Aja möödudes hakkas pereettevõte rohkem keskenduma kodu- ja köögiseadmetele, kuid just kohvimasinad tegid ettevõtte kuulsaks üle kogu maailma. Niisiis, kuidas õnnestus De’Longhil võita miljonite kohvisõprade usaldus kogu maailmas, ning mis aitas tal kindlustada ühe juhtiva positsiooni kaasaegsete kohvimasinate konkurentsi hulgas?

Itaalia Traditsioonid. Selle Itaalia ettevõtte asutas De’Longhi perekond 20. sajandi alguses, ning perekonna järeltulijad on tänaseni äris esirinnas. Pole saladus, kui oluline on itaallastel olnud kohvikultuur, nagu seda tänapäeval tuntakse – kuulus espresso retsept sündis ju Itaalias! Võib öelda, et on loomulik, et Itaalia kohvimasinad on suurepärase espresso ja muude kvaliteetsete jookide sünonüümid.

Innovatiivsed Lahendused. Vaatamata Itaalia juurtele ja uhkele traditsioonide järgimisele on De’Longhi alati olnud avatud ka uute asjade proovimisele. Tänapäeval pakub ettevõte täiuslikku kombinatsiooni uusimatest tehnoloogiatest ja igivanadest, järeleproovitud kohvi valmistamise meetoditest. Lisaks espressole saate nautida americanot, filterkohvi ja arvukalt muid jooke. Innovaatilised lahendused ja kaasaegsed funktsioonid on nüüd De’Longhi kogemuse lahutamatu osa.

Eriline Tähelepanu Disainile. Kus on itaallased, seal on ka veatu stiil! De’Longhi kohvimasinad on saanud ohtralt auhindu oma eksklusiivse disaini eest, mis ühendab klassikalised jooned kaasaegsete detailidega. See kaasaegne lähenemine traditsioonidele on vallutanud miljonite kohvisõprade südamed üle kogu maailma.

Kvaliteedikontroll. Üle kõige hindab De’Longhi kvaliteeti ja töökindlust, mistõttu läbib iga ettevõtte toodetav seade range kvaliteedikontrolli. Enne turule laskmist testitakse seda põhjalikult, et tagada veatu töö. 

Need on põhjused, mis on võimaldanud De’Longhil aastate jooksul hordide viisi fänne koguda – sealhulgas ka Brad Pitt!

Lai Valik De’Longhi Kohvimasinad: Valmista Kohvi Nii Nagu Ise Soovid

De’Longhi abil saad sukelduda kõigisse oma kohvi maagilistesse võludesse, olenemata eelistatud valmistusmeetodist. Nagu juba mainitud, toodab see Itaalia ettevõte mitmeid eri tüüpi kohvimasinaid: see tähendab, et saate valida täisautomaatsete seadmete, espressomasinate ja filterkohvimasinate vahel. Selle tootevalikus on igaühe jaoks õige valmistustööriist! Nüüd lähme aga edasi, ning uurime kõiki neid veidi lähemalt.

De’Longhi Täisautomaatsed Kohvimasinad

De’Longhi on enim tuntud oma täisautomaatsete seadmete poolest. Ettevõtte esindajate sõnul annab De’Longhi täisautomaatne kohvimasin kombineerituna teie lemmikute kohviubadega täiuslikeima omatehtud kohvijoogi. Ühe nupuvajutusega saate valmistada suurepäraseid jooke – alandlikust kohvioast kuni tassitäie kohvini välja. Mis on nende seadmete saladus? No neid on mitu…

Erakordselt aromaatne värskelt jahvatatud kohv. Need täisautomaatsed kohvimasinad sisaldavad endas sisseehitatud roostevabu veskeid, mis garanteerivad täpsuse ja ühtlased tulemused. Soovitud kogus kohvi on veatult tambitud, soovitud temperatuuril valmistatud, ning seejärel otse tassi valatud. Kõik see toimub automaatselt: vajalik on vaid korra nuppu vajutada. De’Longhi ei liialda, kui ütleb et sinu lemmik kohvioad on rohkem kui küll maitsvaks tassikeseks kohviks – seni, kuni De’Longhi täisautomaatne kohvimasin sinu köögikapil seisab!

Lai valik jooke. Olenevalt siknu valitud mudelist saad nautida erinevaid jooke: ristrettost, espressost, americanost või pikast kohvist siidise cappuccino ja trendika flat white’ni. Mõned mudelid on võimelised valmistama ka tassikese kuuma šokolaadi, või klaasitäie külma kohvi. Teefännid saavad samuti arvukalt maitseid nautida: sinu valitud tee sordile on saadaval erinevad veetemperatuurid. 

Kõrge kvaliteediga piimasüsteem. Kõik De’Longhi täisautomaatsed kohvimasinad on võimelised vahustama maitsvat piimavahtu. Mõned neist on varustatud auruotsikuga, mis võimaldavad sul manuaalselt piima vahustada, teiste juures sisaldub aga LatteCrema integreeritud piimaanumaga automaatne piimasüsteem. Need piimaanumad on automaatse loputussüsteemiga, ning neid saab väljaspool kasutamist külmkapis hoiustada. Veel üks unikaalne funktsioon LatteCrema piimasüsteemi puhul on võimalik piimavahtu oma maitse järgi kohandada: saad seda reguleerida õhulisemaks/tihkemaks, või valida soojendatud vahustamata piima variandi. Lisaks tavalisele lehmapiimale saad valida ka taimseid alternatiivne, nagu mandli-, soja-, kookose-, või kaerapiima.

Moderne, intuitiivne juhtimine ja “Coffee Link” äpp. De’Longhi kohvimasinaid on äärmiselt lihtne kasutada. Kui mõnda neist juhitakse tavaliste nuppude abil, siis teistel on puutetundlikud nupud või mugavad puuteekraanid. Enamikku neist seadmetest saab kasutada ka spetsiaalse nutirakenduse “Coffee Link” abil: laadige see alla, et juhtida ja programmeerida kohvimasinat otse nutiseadmest. 

Eraldi kasutajaprofiilif ja võimalus oma lemmikretseptide salvestamiseks. De’Longhi võimaldab sul oma kohvikogemust kohandada. Mõned masinad lasevad sul oma lemmikretsepte salvestada ja kohandada. Teised sisaldavad eraldi kasutajaprofiile, mis võimaldavad sul ja su lähedastel oma personaalseid menüüsid luua. 

De’Longhi pakub paljusid erinevaid kohvimasinaid. Et seda kõike lihtsamaks muuta, on nad jagatud mitmeks erinevaks seeriaks:

“Magnifica”. “Magnifica” kohvimasinad on lihtsuse kehastus, mis valmistavad maitsvat kohvi vaid nupuvajutusega. See seeria on jagatud “S” ja “Evo” masinateks. “S” seeria sisaldab endas mõningaid ettevõtte kõigi aegade enimmüüdud mudeleid, sest “ECAM 22.11x” mudelid on viimase aastakümne üks populaarsemaid. “Evo” seeriat tutvustati meile aga paar aastat tagasi. See seeria on üle maailma kogunud juba tuhandeid pühendunud fänne. 

“Dinamica”. “Dinamica” seeria kohvimasinad pakuvad suurepärast espressot ja ühe nupuvajutusega piimakohvi. Teistest erinevad need seadmed oma modernse disaini ja puutetundliku juhtimise poolest. Selles seerias on mõningad aurutoruga mudelid, kuid enamik neist on varustatud LatteCrema sisseehitatud automaatse piimasüsteemiga, mis võimaldab ühe nupuvajutusega nautida piimaga jooke.  

“Primadonna”. “Primadonna” seeria pakub meile eksklusiivset disaini, ning võimalust serveerida ideaalset tassikest kohvi. Need seadmed sisaldavad endas laia värvilist puuteekraani, mis on loodud sinu maksimaalseks kohvinaudinguks. 

“Maestosa”. “Maestosa” masinad pakuvad ülimat virtuoossust ning uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad sul kohandada oma kohv täpselt oma maitsele sobivaks. See seeria on De’Longhi täisautomaatsete kohvimasinate valikus tõeline juveel. Kaks oamahutit, võimalus valmistada korraga kaks piimajooki, ning võimalus valmistada kuuma šokolaadi või klaasike külma kohvi… Justkui asuks su koduköögis päris kohvik!

De’Longhi Poo-automaatsed Kohvimasinad

Kohvikultuuri arenedes hakkavad inimesed ihkama enamat kui lihtsalt ühe nupuvajutusega serveeritud kohvi. Selle asemel otsivad nad täielikku baristakogemust: valmistusprotsessi kontrollimist, kohvirituaali nautimist ja jookide valmistamist, mis on sama head kui kohvikus pakutavad. Pole siis üllatav, et koduste poolautomaatsete kohvimasinate populaarsus kasvab pidevalt. De’Longhi toodetud espressomasinad panevad teid vastutama  oma tassikese kohvi eest, ning võimaldavad teil päevast päeva luua barista stiilis meistriteoseid. Pakkumisel on paar erinevat tüüpi poolautomaatset kohvimasinat:

Sisseehitatud kohviveskiga pool-automaatsed kohvimasinad. Sisseehitatud kohviveski pakub mugavat ja ruumisäästlikku lahendust, mis võimaldab sul nautida korraga kahe funktsiooni eeliseid. Kui see kõlab miski, mida sooviksid proovida, tasub vaadata La Specialista “Arte” ja “Prestigio” mudeleid. Lisaks kõrgeima kvaliteediga espresso valmistamisele võimaldavad need sul proovida ka lattekunsti! Selleks, et neist mudelitest ja nende võrdlusest rohkem teada saada, saad lugeda siit meie blogipostitust.

Klassikased pool-automaatsed kohvimasinad. Need algtaseme kohvimasinad sobivad suurepäraselt algajatele pruulimiseks. Ühte neist kasutades saate suhteliselt lihtsalt valmistada maitsvat kohvi, nautides samal ajal ka käsitsi keetmist. Kui see teile meeldib, uurige populaarseid seeriaid “Dedica”, “Icona Vintage” ja “Stilosa”. Muide, oma naudingu maksimeerimiseks võiksite mõelda ka kohviveski ostmisele espressomasina kõrvale. Tutvu meie kohviveskite valikuga siin.

De’Longhi Filterkohvimasinad

Itaalia on espresso kodu – kuid see Itaalia ettevõte ei tahtnud ka filterkohvi fänne hüljata. Meil on pakkumises ka mõned De’Longhi filtriga kohvimasinad: valige klassikaline “ICM15210” ja “ICM16710” või moodne “Clessidra ICM17210“. Viimane vastab Euroopa Kohvivalmistuskeskuse (ECBC) rangetele nõuetele, ning valmistab seega kõrgeima kvaliteediga kohvi.

De’Longhi Hooldustooted

De’Longhi masinate hooldus on erakordselt lihtne, ning enamus juhtudel ja automatiseeritud. Olenemata valitud seadmest on korrektne katlakivieemaldus erakordselt oluline. Masinate parimate omaduste säilitamiseks peaks kõikidele De’Longhi kohvimasinatele regulaarset katlakivieemaldust teostama. Valida saad originaalse De’Longhi katlakivieemaldi või universaalse KohviSemu kohvimasina katlakivieemaldi vahel. Katlakivi masina sees tekkimise  vältimiseks ja veekvaliteedi parandamiseks kasuta ka veefiltrit (mida pead regulaarselt vahetama). Kui sinu masin on varustatud piimasüsteemiga, ära unusta ka seda põhjalikult puhastada. Meie valiku piimasüsteemi puhastusvahendeid leiad siit

Kokkuvõtteks…

De’Longhi on koduse Itaalia kohvi sünonüüm selle absoluutselt parimal kujul. Kui teil on endiselt raskusi, et otsustada, millist tüüpi kohvimasin on teie jaoks õige, või kui teil on küsimusi huvipakkuvate mudelite kohta, pöörduge kindlasti KohviSemu konsultantide poole: nad on enam kui rõõmsad sind abistama, ning loodetavasti sulle su uut kohvivalmistajat tutvustama!

Loe veel