1+1

Soojendussahtel Bosch BIC7101B1 (60 x 14 cm, must)

  • Uus
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Välja müüdud

Spetsifikatsioonid

Mõõtmed 59.4 × 51.8 × 14 cm
Tootja Bosch
Värv Must
Garantiiaeg 24 kuud
Arv pakendis 1
Sügavus 59.4 cm
Kõrgus 14 cm
Laius 51.8 cm
Päritoluriik Prantsusmaa
EAN 4242005311804
Kaal 19 kg
Loe veel
Näita vähem

About product

Sisseehitatud soojendussahtel on äärmiselt mitmekülgne. Enne toidu või kohvi serveerimist saate taldrikuid või tasse soojendada. Samuti saate valmistoite soojas hoida (nt kui külalised hilinevad) või proovida uute roogadega isegi aeglase valmistamise funktsiooni.

SOE TOIT MAITSEB PALJU PAREMINI

Kas eelistate oma rooga kuumalt? Lihtsalt soojendage oma taldrikut ja teie roog püsib pärast küpsetamist kauem kuum. Valige seadmest või rakendusest Home Connect õige programm. 

NAUDI OMA JOOKI KUUMALT

Kas teie espresso jahtub kiiresti? Lihtsalt soojendage oma espressotassid enne üles. Saate valida õige programmi kas seadmes või rakenduses Home Connect. 

LIHTSALT „HOIA SOOJAS” 

Kas peate valmis sööki soojas hoidma, sest teie külalised on hiljaks jäänud? Soojendussahtliga on see lihtne. Valige seadmest või Home Connecti rakendusest õige programm või määrake temperatuur ise. 

AEGLANE TOIDUVALMISTUS

Kas eelistate aeglaselt valmivaid toite? Seejärel kasutage oma soojendussahtlit, et küpsetada aeglaselt ja õrnalt praetud pehmet liha, linnuliha või köögivilja tükke. Soojus tuleb ülevalt ja alt ning seda hoitakse madalal temperatuuril. Saate määrata soovitud temperatuuri otse või valida “aeglase küpsetamise” programmi. 

UKSE LIHTNE AVAMINE JA SULGEMINE

Sahtli avamine ja sulgemine peaks olema nauding. Seetõttu lõime tõuke-tõmbemehhanismi. Nutika disainiga vedru muudab sahtli kasutamise eriti mugavaks. Kui teie mõlemad käed on täis – või lihtsalt määrdunud – võite selle asemel kasutada küünarnukki või puusa. Tänu pragudeta disainile on ka puhastamine lihtne.

JUHI SEDA FUNKTSIONAALSET SAHTLIT IGAL AJAL

Kas vajate eelsoojendamist, kuid olete ikka liikvel? Lihtsalt juhtige oma Wi-Fi-toega multifunktsionaalset soojendussahtlit rakenduse Home Connect kaudu: jälgige kütteprogrammi sisse-/väljalülitamist, seadke sahtli väljalülitamiseks taimer ja isikupärastage oma lemmiksätteid kõikjal, kus viibite. Saate valida ka täiendavate kütteprogrammide hulgast. Nautige toiduvalmistamist oma tingimustel. Selle funktsiooni nautimiseks ühendage soojendussahtel oma Home Connecti kontoga.

SPETSIFIKATSIOONID:

– Paigaldustüüp: sisseehitatud

– Kõrgus: 140 mm

– Maksimaalne plaatide arv (28 cm): 12

– Maksimaalne espressotasside arv (tk.): 64

– Sisevalgusti: ei

– Juhtimistüüp: elektrooniline

Loe veel
Näita vähem