-40%

Philips kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kas keraamilise veskiga kohvimasina valimine on õige otsus?

Keraamiline veski on mõnel juhul vaiksem, ning ei kuumene üle. Keraamilise veski eelised on tuntavad siis, kui valmistatakse 10-15 tassi kohvi päevas.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis on Latte go piimasüsteemi puhul nii erilist?

Latte go on innovatiivne ja eriti lihtsalt kasutatav süsteem. See Philips brändi poolt disainitud unikaalne piimasüsteem segab piimaanumas õhu ja piima suurel kiirusel. Sellise tegumoega piimaanumal puudub reaalne vahustaja mehhanism. Kuna Latte go süsteemil piimavahustaja puudub, on selle anuma puhastamine üks lihtsamaid. Piisab vaid, kui loputad anumat voolava vee all.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis on Philipsi kohvimasinate erinevused?

Philips Senseo masinat saab kasutada kohvipatjadega kohvi valmistamiseks. Need kohvimasinad võtavad vähe ruumi, on lihtsad kasutada ning hooldada. Lisaks on kohv suhteliselt pehme (maheda maitsega). Samal ajal, neile kes soovivad juua kohvi värskelt jahvatatud kohviubadest, muuta selle kangust ning valida erinevate kohvijookide vahel, soovitame valida täisautomaatse kohvimasina. Teine oluline erinevus Philips kohvimasinate puhul on erinev piimasüsteem. Lihtsaimad täisautomaatsed kohvimasinad on manuaalse piimavahustajaga, et piimakohvi valmistamisel oma vahustamise oskusi arendada. Integreeritud automaatsete piimasüsteemiga masinate puhul piisab maitsva cappuccino jaoks ainult ühest nupuvajutusest.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millal tasub valida Philips kohvimasin?

Philips kohvimasinatega saab küllaltki soodsa hinnaga ühe nupuvajutusega kohvi valmistada. Kui otsid igapäevaseks kodukasutuseks ökonoomset varinati, võivad selle tootja kohvimasinad olla sinu vajadustele sobivad. Philips pakub nii padja-, kui ka täisautomaatseid kohvimasinad, seega valik on lai.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Philips on hollandi ettevõte, mille asutasid Sir Gerard ja Father Frederick Philips 1891. aastal. Nad hakkasid kohvipiirkonnas spetsialiseeruma alles alates 1965. aastast, luues ainulaadse Keemise ja Jahvatamise süsteemi. See süsteem kuumutab kõigepealt vett optimaalseks temperatuuriks 93°C, täites seega kohvijoogi tõeliste kohvi aroomidega. Aastal 2015 andis Euromonitor International Lääne-Euroopale Philipsi nr 1 kohvimasina kaubamärgi. Viimase 120 aasta jooksul on Hollandi ettevõte Philips alati olnud klientidele meeldiv uuenduste ja turule toodud uute toodete järgi. Peamine eesmärk on arendada uuendusi tervises, elustiili ja arengus, parandades inimeste elu. Philipsi kohvimasinaid iseloomustavad innovaatilised lahendused, lihtne juhtimine, täiuslik disain ja loomulikult erakordselt hea kohv. Philipsi kohvimasinad on kavandatud nii, et need sobiksid ja vastaksid igale maitsele. Kuna sellel on CoffeSwitchi funktsioon, mis lülitub kahe režiimi vahel: tugeva espresso või filter kohvi. Philips pakub täisautomaatseid kohvimasinaid, mida on lihtne kontrollida ja kohvi valmistada vastavalt vajadustele. Ja kui soovite rohkem ise kohvi valmistada, valige poolautomaatne kohvimasin. Kohviveski ja jahvatamis valmistamise meetodid on kohandatud, et saaksite nautida kohvi kolleegide või pereliikmetega. Paljude toodete valikul leiate kindlasti Philipsi kohvimasina, mis sobib teile.

Loe veel