Antibakteriaalne vedelik De’Longhi SER3013

Toodet ei toodeta enam
Saadavus kauplustes.
Hallivanamehe 4, Tallinn
Puudub
Tähesaju 9, Tallinn
Puudub
Soola tn 3/1, Tartu
Puudub
Antibakteriaalne vedelik De’Longhi SER3013
Antibakteriaalne vedelik De’Longhi SER3013
Laos
7.50 

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Antibakteriaalne vedelik piimavahustusotsikute ja piimanõude piimavahust ja piimajääkidest puhastamiseks. See hooldusaine sobib mehaaniliste auruotsikute ja automaatsete piimavahustusotsikute puhastamiseks. Kas kohvimasin ei tee enam sellist piimavahtu nagu varem? Sageli on põhjus selles, et piimavahustusotsik on piimajääkidest ummistunud. Selle De’Longhi antibakteriaalse vedelikuga saate eemaldada piimavahustusotsikusse kogunenud bakterid, tagades nii suurepärase piimavahu Teie kohvijookidele.

KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

Segage 10 ml antibakteriaalset vedelikku 90 ml veega. Kui Teie kohvimasinal on auru- või piimavahustusotsik, siis võtke see osadeks lahti ja peske selle seguga. Kui Teil on integreeritud piimanõuga kohvimasin, siis kallake segu anumasse, pange see kohvimasinasse, asetage tühi nõu piima- ja kohvitila alla ning vajutage piima valmistamise nuppu. Korrake protseduuri puhta veega. Kuivanud piimajääkidega ja raskesti pestavad osad võite jätta ööseks likku ja hommikul puhta veega loputada.

KUI TIHTI HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?
Piimavahustussüsteemi on soovitatav puhastada iga päev, kui sellega on piima kuumutatud või vahustatud. Kohvimasin ei teata Teile piimasüsteemi puhastamise vajadusest, vaid Teil tuleb endal meelde jätta, et õhtuti enne kohvimasina väljalülitamist peaksite piimavahustussüsteemi hoolikalt pesema.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Antibakteriaalne vedelik De’Longhi SER3013”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus