-40%

Blender Alessi Plisse White

Kogus
165.00 
Saadaval meie kesklaos (e-poest ostmiseks).

Tarneaeg 1 – 3 tööpäeva *93% tellimustest tarnitakse järgmisel päeval

Blender Alessi Plisse White
Blender Alessi Plisse White
Laos
165.00 

Spetsifikatsioonid

Video

ALESSI | Plissé Collection
ALESSI | Plissé Collection
ALESSI | Plissé Blender

Alessi Plisse Blender White tooteinfo

2018. aastal lõi Michele De Lucchi veekeetja “Plissé”, mille selgelt plastiline ja skulptuurne kuju tõmbas kiiresti avalikkuse tähelepanu. Kõrgmoe kleiti meenutava plisseeritud disainiga “Plissé” kehtestas end peagi Itaalia disaini uue ikoonina. Jätkates arvukate tihedate voldikutega kujundatud pinna väljendusvõimaluste uurimist, on De Lucchi loonud väikese kodumasinate kollektsiooni, mille kõrvale on originaalne veekeetja mahlapress, blender, röster ja saumikser.

OMADUSED / SOOVITUSLIK KASUTUS

– Põhi on valmistatud termoplastilisest materjalist,  kann, käepide ja kate on valmistatud PCTG-st. PCTG on eriti kõrge kvaliteediga termoplast: see on läikiv ja kerge, kuid samal ajal äärmiselt vastupidav. Sellel on suurepärased termilised omadused, see on BPA-vaba ja 100% taaskasutatav.

– Mikserkann on nelinurkse kuju ja mugava käepidemega, mis tagab lihtsa ja turvalise käsitsemise. Kannu maksimaalne maht on 1,5 liitrit. Kannu kuju lubab vedelikke välja valada äärmise täpsusega. Blendril on ka  silikoontihend ja mugav mõõtekork.

– Pärast kasutamist saab sisseehitatud kaabli kokku kerida ja blendri põhja alla peita.

– Tera pöörlemist saab seadistada viiele erinevale kiirusele.

– Spetsiaalset impulssnuppu saab kasutada segamiskiiruse suurendamiseks.

– Blender on varustatud kahe ohutusanduriga, mis blokeerivad mehhanismi, kui blendri kann ei ole õigesti paigutatud või kate ei sobitu piisavalt tihedalt. See tagab, et blenderit kasutatakse alati ainult maksimaalse ohutuse tingimustes.

– Alus on libisemiskindel, tagades stabiilsuse kasutamise ajal.

– Blenderit on eriti lihtne puhastada. Hügieeni tagamiseks saab mikserkannu ja labad eraldada. Blenderi puhastamisel soovitame kasutada märga švammi ja mitteabrasiivset pesuainet.

– Võimsus: 700 W.

*****

“Alessi” kohta

“Tõeliselt meisterlik disain peab inimesi liigutama, emotsioone edasi andma, mälestusi tagasi tooma, üllatama ja minema vastuollu levinud mõtteviisiga.” – Alberto Alessi

Alates asutamisest 1921. aastal on Alessi järk-järgult arenenud.Nüüdseks on see üks Itaalia disaini juhtfiguure, mida tuntakse ja hinnatakse oskuse poolest kombineerida intrigeeriv välimus praktiliste vajadustega. Alessi püüab julgeid loomingulisi impulsse muuta reaalseteks objektideks, mis suudavad täita unistusi ja rahuldada soove. 

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Alessi Plisse Blender White arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Blender Alessi Plisse White”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus