KUU PAKKUMINE
Osta 1, saad 1 TASUTA
Osta 1, saad 1 TASUTA

Blender Blendtec “Designer 725 Gunmetal”

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Välja müüdud

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

“Blendtec Designer 725” eristub teistest oma innovatiivsuse ja nutikate segamistehnoloogiate poolest. Tänu “SmartBlend” tehnoloogiale, multi-speed pulseerivale funktsioonile, 100 kiirusega puutepaneelile ja atraktiivsele disainile on “Designer 725” garanteeritult sinu köögi nurgakivi. 

 “SMARTBLEND™” TEHNOLOOGIA

“Blendtec Designer 725” toob unikaalse “SmartBlend” tehnoloogia sinu kööki. See tuvastab kõik võimalikud probleemid – errorid, ülekuumenemise ja õhuaugud – vaid hetkega pakub see kasutajale võimalikke lahendusi.  

100 KIIRUSEGA PUUTEPANEEL JA MULTI-SPEED PULSEERIV FUNKTSIOON 

Tänu 100 kiirusega puutepaneelile saad valida blenderi töökiirust äärmise täpsusega. Lisaks sellele annab blender sulle märku, millist kiirust kasutada kergel segamisel, hakkimisel, intensiivsel segamisel, ühtlustamisel ja püreestamisel. Et lisada veel jõudu ükskõik millisel kiirusel, vajuta lihtsalt Multi-Speed Pulse nuppu. 

6 EELPROGRAMMEERITUD TSÜKLIT

“Blendtec Designer 725” blenderil on 6 eel-programmeeritud tsüklit: üks smuutidele, üks salsale, üks jäätisele, üks värskele mahlale, üks kuumadele suppidele ja üks puhastuseks. Blender soovitab isegi igale tsüklile lisategevusi, et saaksid oma nutikast köögiseadmest maksimumi võtta. 

8-AASTANE GARANTII

Kõik “Blendtec” blenderid peegeldavad endas veatut kvaliteeti. Võid rahus oma blenderit aastaid kasutada, ning probleeme sellega ei kaasne – see on kaetud 8-aastase tootjapoolse garantiiga!

***

“Blendtec Designer 725” on sobilik järgnevate patenteeritud “Blendtec” kannudega: “Fourside”, “WildSide+” ja “Twister”.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Blender Blendtec “Designer 725 Gunmetal””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus