TOP kohvipakkumine

Filter JURA “Claris Blue” (3 tk.)

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Välja müüdud

Spetsifikatsioonid

Tootja Jura
Arv pakendis
Päritoluriik Šveits
Kaal
Loe veel
Näita vähem

About product

Vahetatav„CLARIS BLUE“ veefilter on mõeldud JURA kohvimasinatele. Filtri kasutamine tagab puhta ja selge vee ilma kahjulike komponentideta (katlakivi, raskemetallid jne.). Iga kohvitassi jaoks on vesi värskelt filtreeritud ja katlakivi eest kaitstud, mis tagab vee ja kohvi parema maitse. Filter ei sisalda kemikaale ja sellel on neutraalne pH-tase. Nautige alati värske ja puhta veega tehtud kohvi!
„CLARIS BLUE“ veefilter sobib kõikidele JURA kohvimasinatele, millel on sinistvärvi filtrihoidja. 

KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?
Kui Te pole kohvimasinas JURA „CLARIS BLUE“ filtri kasutamist aktiveerinud, siis peate seda vastavalt kohvimasina kasutusjuhendile tegema. Filter tuleb asetada veepaaki: tühjendage see olemasolevast veest ning eemaldage vana filter, paigaldage uus filter ja suruge kergelt, seejärel sulgege filtri hoidik ja täitke veepaak uue veega. Filtri vahetamisel soovitame järgida vastava mudeli kasutusjuhendit.

KUI TIHTI VEEFILTRIT VAHETADA?
Filter suudab puhastada kuni 50 liitrit vett ja tema maksimaalne tööiga on kaks kuud (filtri kasutamise alguskuupäeva saate filtrihoidikule märkida). Pärast seda ei toimi filter enam korralikult. Kohvimasin annab filtri vahetamise vajadusest automaatselt märku.

Loe veel
Näita vähem