C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Universaalne katlakivieemaldi kohvimasinatele “EcoDescaler”, 500 ml

  • TOP
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
11.97 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

EcoDescaler on katlakivieemaldusvahend täisautomaatsetele kohvimasinatele. See on valmistatud looduslikest, kõrge kvaliteediga koostisainetest. Katlakivieemaldusvahend mitte ainult ei eemalda ladestunud katlakivi, vaid kindlustab ka, et teie kohvimasin töötab tõrgeteta. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui vedelik satub nahale, peske see koheselt seebi ja veega maha. Kui vedelik satub silma, loputage oma silmi hoolikalt puhta veega. Siis võtke koheselt ühendust oma arstiga (näidake seda pakendit või pudelit).

Juhised: 1) Valage 100 ml EcoDescaler vedelikku kohvimasina tühja veepaaki; 2) Peale seda valage juhistel olev kogus vett veepaaki (kui veekogust pole kirjas, kasutage 1 l vett); 3) Pange katlakivieemaldusprogramm käima 4) Peale katlakivieemaldusprogrammi lõppu loputage kohvimasina veepaak puhta veega ning viige läbi loputusprogramm.

5 katlakivieemaldustsüklit.

 

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Tüüp Katlakivieemaldusvahendid
Tootja KohviSemu
Tsüklid 5
Maht 500 ml
Arv pakendis 1
Päritoluriik Leedu
EAN 646847409134

Tihemini küsitud küsimused

Kas see katlakivieemaldi on sobiv täisautomaatsele "JURA" kohvimasinale?

Meie soovitame “JURA” kohvimasinatele katlakivieemaldust teha 2-faasiliste tablettidega: https://www.kohvisemu.ee/p/katlakivieemaldustabletid-jura-3-tsuklit-9-tabletti/

Kas see vastus oli kasulik? 0 0
Kas see katlakivieemaldusvedelik on sobilik "NESCAFÉ Dolce Gusto" kohvimasinatele? Olen märganud veepaagi kahelt poolt lekkimist - kas see võib olla põhjustatud katlakivist?

Jah, see vedelik on sobiv “Dolce Gusto” kohvimasinate katlakivieemalduseks. Ka lekkimise osas on teil õigus – katlakivi võib seda põhjustada.

Kas see vastus oli kasulik? 0 0

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
4.95
76 hinnang(ud)
94%
5%
0%
0%
0%

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus