Keraamiline filter koos hoidjaga TIMEMORE “Crystal Eye Golden Black”

  • Uus
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
39.00 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

See keraamiline TIMEMORE filter seab korrektsele kohvivalmistusele uued standardid. Erakordselt täpne sobivus paberfiltrite ja keraamilise filtri vahel on saavutatud tänu uuele unikaalsele soon-mustrile, mille tulemuseks on veelgi ühtlasem veevool ja ja ideaalne kohvi valmimine. 

KOLM ERINEVAT KIHTI, ET TAGADA IDEAALNE VEE JA KOHVI VAHEKORD

Isegi täielikud kohvivalmistuse algajad on võimelised selle TIMEMORE filtri juhiste järgi maitsva kohvi valmistama. Seda tänu selle filtri kolmele eraldi kihile. Ülemine osa esindab nö “kattekihti”. See välistab, et vesi üle filtri ülemise otsa voolaks – isegi kui tegemist on tugeva veevooluga. Keskmises osas on vee kiht – kasuta seda märgist, et mõõta välja soovituslik veekogus. Lõpetuseks, filtri põhjas, asub kohvi kiht. Üldiselt vajad ideaalse tassikese valmistamiseks u 15-20 grammi kohvi. 

SUURE LÄBILASKEVÕIMEGA, ERAKORDSELT KAUNIS KERAAMIKA

Selle filtri materjalid on eriti hea läbilaskevõimega, välistades sinu kohvi üle-valmimise aeglase veevoolu tõttu. Rustikaalne stiil ja meeldiv tekstuur lisavad sellele filtrile oma funktsionaalse šarmi. 

ERILINE HOIDJA

Keraamiline filter tuleb koos erilise hoidjaga, mis on ideaalselt sobilik filterkohvile. Ilma hoidjata võib filtrit kasutada imelise pätikohvi valmistamiseks. 

TIMEMORE: ROHKEM AEGA MAITSVA KOHVI NAUTIMISEKS

TIMEMORE on Hiinas asuv küllaltki noor, 2012 aastal kohvsõprade poolt loodud firma, mis teeb kohvitööstuses juba suuri samme. Nende tooted on suuantud specialty kohvi fännidele, kes valmistavad oma jooke kodus manuaalselt. Käsiveskitest ja kaaludest kuni veekeetjate ja presskannudeni. TIMEMORE kombineerib igas oma kohvivalmistajas või tootes hoolika disaini ja läbimõeldud käsitöö. TIMEMORE’i jaoks on nende töö kunst. Nende tooted aitavad kohvisõpradel üle maailma aja maha võtta, ning eriti maitsvat, eksperdi kombel valmistatud jooki nautida.

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Tootja Timemore
Garantiiaeg 24 kuud
Materjal Keraamiline
Päritoluriik Hiina
EAN 6959493501768

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Keraamiline filter koos hoidjaga TIMEMORE “Crystal Eye Golden Black””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus