KUU KOHV
KUU KOHV

Kohvikaal TIMEMORE “Black Mirror Nano”

  • Uus
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Välja müüdud

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Väiksem ja veelgi tundlikum TIMEMORE “Black Mirror Nano”  kohvikaal funktsioneerib justkui täielik kohvivalmistuse assistent! Aseta oma kohvivalmistaja selle peale, kaalu välja soovitud kogus jahvatatud kohvi, ning kasuta sisseehitatud taimerit, kontrollimaks valmistuse kestust ja kasuta ära ja voolutugevuse seadest, mis tagab sulle korrektselt valminud kohvi. Niipea kui oma imemaitsva tassitäie kohvi valmistamise lõpetad, näed lõplikke andmeid mugaval LED ekraanil: see sisaldab ka lõpu-valmistusaega ja kogukaalu. 

KOMPAKTNE, KERGE, LIHTSASTI KANTAV

Ainult 230 g kaaluv “Black Mirrir Nano” on nii väike, et mahub isegi sulle taskusse! Kaal on 10 cm lai, 11.5 cm pikk ja 2 cm kõrge. Kompaktne pealispind on ideaalselt sobiv enamikele filtermeetodil kohvivalmistajatele. 

VALI KOLME ERINEVA VALMISTUSREŽIIMI HULGAST

Erinevad valmistusmeetodid vajavad ka erinevat kohvivoolu ja valmistusaega. “Black Mirror Nano” kaaluga saad lihtsa vaevaga kolme erineva unikaalse režiimi vahel vahetada: Espresso, Pour-Over, ja Regular. Mis iganes valmistusmeetodi sulle meeldib – see nutikas tööriist aitab sul ideaalse ajaga selle joogi ka valmis teha! 

LIHTSASTI LOETAV TÄPNE INFO

Selge LED ekraan võimaldab sul iga nurga alt andmeid lugeda. Ka täpsuses ei pea sa kahtlema: 0.1 g täpsus ja eriti täpsed sensorid annav tundlikku ja kiiret tagasisidet. Seda kaalu iseloomustab ka erakordselt lai kogusevalik: 0.1 g kuni 2 kg. 

LIHTNE JA KAUAKESTEV JUHTIMINE

Kaalu saab juhtida nuppude abil, mistõttu on see lihtsasti mõistetav, ning sisseehitatud 780-mAh liitumaku garanteerib järjepideva kasutuse kuni vähemalt 15 tunniks. Veelgi suuremaks mugavuseks on seadmel ka puhkerežiim ja automaatne väljalülitus, mis aktiveerib pärast 3 minutit aktiivsuse puudumist. 

KRIIMUSTUSKINDEL PIND JA KAITSEV SILIKOONIST PADI

Selle kaalu pind on õrn, kriimustuskindel, ning matt, mis tagab omakorda meeldiva puudutuse, ning kaitseb seadet soovimatute näpujälgede eest. Eriline kuumakindel, veekindel ja libisemiskindel silikoonpadi on samuti äärmiselt kasulik: selle abil saad vältida erinevaid kahjustusi, mistõttu on selle padja kasutamine alati kohvivalmistusel äärmisel soovituslik. 

TIMEMORE: ROHKEM AEGA MAITSVA KOHVI NAUTIMISEKS

TIMEMORE on Hiinas asuv küllaltki noor, 2012 aastal kohvsõprade poolt loodud firma, mis teeb kohvitööstuses juba suuri samme. Nende tooted on suuantud specialty kohvi fännidele, kes valmistavad oma jooke kodus manuaalselt. Käsiveskitest ja kaaludest kuni veekeetjate ja presskannudeni. TIMEMORE kombineerib igas oma kohvivalmistajas või tootes hoolika disaini ja läbimõeldud käsitöö. TIMEMORE’i jaoks on nende töö kunst. Nende tooted aitavad kohvisõpradel üle maailma aja maha võtta, ning eriti maitsvat, eksperdi kombel valmistatud jooki nautida.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
5.00
1 hinnang(ud)
100%
0%
0%
0%
0%
  • august 18, 2022

    Toimib. Espressorežiimi taimer läheb käima vaid piisavalt madala vooluhulga puhul, sellega tuleb arvestada. Nupud tahavad veidi harjumist. Kui Acaiat ei raatsi osta, siis parim valik.

    Kas see vastus oli kasulik?

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus