Kohvikeetja De'Longhi „Alicia EMKE 63“ - Kohvisemu

Küsi pakkumine

Kontakteerume teiega 15 minuti jooksul
(tööajal)

Aitäh!

Võtame teiega varsti ühendust!

Tarne 1-2 tööpäeva

Kohvikeetja De’Longhi „Alicia EMKE 63“

Arvustused
Tehnilised andmed
Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv

Veepaagi maht

3-6 tassi

Tootja

De'Longhi

Võimsus

450 W

Reguleeritav kohvi kangus

2 taset

Soojus säilitamine

Kuni 30 min

Andmed

Adapter kolmele tassile, Automaatne väljalülitus, Programeeritav sisselülitamise aeg

Kaal

0,5 kg

Päritoluriik

Hiina

Tooteinfo

Nautige maitsvat kohvi selle elektroonilise „MOKA“ kohvikeetjaga. Teil tuleb vaid lisada jahvatatud lemmi-kohv ja vajutada kohvivalmistamise nupule – silmapilkselt saate aromaatse ja erksa kohvi kolmele või kuuele tassile. Läbipaistev kohvianum võimaldab kohvi valmistamist jälgida. Kui kohv on valmis, siis pole vaja karta, et see võib ära jahtuda, sest veel 30 min hoiab kohvikeetja seda kuumana. Kohvikeetja sisselülitumise aja saate ette programmeerida – nii ei pea Te enam hommikukohvi järel ootama.

KASUTUSMUGAVUS

See elektriline kohvimasin lülitub kohvi valmides automaatselt välja. Kohvikeetja sisselülitumise aja saate ette programmeerida – nii ei pea Te enam hommikukohvi järel ootama. Automaatne sisselülituse funktsioon võimaldab kohvi valmistamise aja ette programmeerida, nii et enam ei pea kohvi järel ootama – see on eriti kasulik hommikuti.

LIHTNE PUHASTADA

Kohvinõu ja selle kaas on valmistatud kergesti puhastatavast läbipaistvast materjalist. Kohvimasina pind jääb alati külmaks.

HOIAB JOOGI SOOJAS

Säilitab kohvi temperatuuri 30 minuti jooksul. Kohvimasin lülitub automaatselt välja, kui see aluselt ära tõsta. Kuid alusele tagasi asetamisel säilitab kohvimasin kohvi temperatuuri veel järgmised 30 minutit.

Arvustused

Ühtegi arvustust veel ei ole.

Küsimused ja arutelu