Püsi kodus, naudi kohvi, osta e-poest. Tasuta kohaletoomine alates 19 €

Kohvimasin De’Longhi “Perfecta Evo ESAM 420.40.B”

  • -20%
  • Uus
Tehnilised andmed Tooteinfo

Valmistatavad retseptid

Cafè Latte Cappuccino Espresso Flat white Kuum piim Kuum vesi Long black Lungo Ristretto Topeltespresso Topeltristretto
Quantity

799.00  639.00  Säästa 160.00 
  • Tarne 1-3 tööpäeva.

Saate kasutada ühte meie liisingupartneritest

Tooteinfo

Itaalia täisautomaatne kohvimasin De’Longhi Perfecta Evo on loodud nautimaks kodus ideaalset kohvimaitset. Lai valik kohvijooke valmib kõigest ühe nupuvajutusega: traditsioonilisest espressost ja cappuccinost kuni tavalise musta kohvi ja kannutäie kohvini. Intuitiivne LCD ekraan muudab valitud joogi või funktsiooni valimise väga lihtsaks. De’Longhi tagab ka lihtsa hoolduse, jättes rohkem aega maitsva kohvi nautimiseks.

LAI VALIK JOOKE AINULT ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

See kohvimasin valmistab kõiki lemmikjooke kõigest ühe nupuvajutusega. Sa leiad 4 kõige populaarsemat retsepti kohe esipaneelil: espresso, kohv, cappuccino ja latte macchiato. Lisaks saad menüüst valida ja nautida: ristretto, espresso lungo, pikk kohv, doppio+, latte, flat white, cappuccino+, kum piim, kuum vesi ja isegi suur kann kohvi (ühe nupuvajutusega valmistab see masin 750 ml maitsvat ja kerget kohvi). See funktsioon on väga mugav, kui sul on korraga hommikusöögi või kohtumiste ajal rohkem joojaid (kohvikannu on võimalik eraldi osta).

LATTECREMA SÜSTEEM IDEAALSETELE PIIMA BAASIL JOOKIDELE

Automaatne LatteCrema süsteem piimavahu valmistamiseks on kohvivalmistamise süsteemist eraldatud ja eraldi boileriga. Piimavaht/kuum piim valmivad koheselt ja õige temperatuuriga. Lihtsasti sisestatav ja eemaldatav piimaanum on erilise nupuga, mida saab keerata et reguleerida piimavahu konsistentsi: saad valmistada nii kuuma piima, siidist ja kerget piimavahtu või tihket piimavahtu cappuccino jaoks. Lisaks tavalisele lehmapiimale saad kasutada ja soja-, mandli-, ja riisipiima (piiavahu kvaliteet sõltub tootjast ja tootest). Valides ” Clean” funktsioon, puhastab piimasüsteem ennast ise. Piimaanum on lihtsasti lahtivõetav ja pestav nõudepesumasinas. Sel ajal kui piimaanumat ei kasutata, mahub see kenasti külmkappi.

INTUITIIVNE KONTROLL

Lai LCD ekraan ja lihtsalt mõistetavad ikoonid erinevatele jookidele ja funktsioonidele muudavad selle lihtsalt kontrollitavaks. Enne iga retsepti valmistamist saad ajutiselt joogi kangust muuta. Kasutades “My” nuppu on võimalus reguleerida erinevaid kohvi parameetreid (kangus, ning kohvi ja piima kogus) vastavalt sinu maitsele

LIHTNE HOOLDUS

De’Longhi tagab, et ideaalset hügieeni oleks lihtne hoida: kõige olulisem osa kohvivalmistamises – kohvimoodul – on lihtne eemaldada ja puhastada; integreeritud katlakivieemaldusprogramm ja veefilter kaitsevad katlakivi eest; vedelikusahtlil on punane veetaseme indikaator, mis tõuseb üles, kui sahtlis on liiga palju vett (rest on nõudepesumasinas pestav); jäägisahtel (14 portsjoni jaoks) on lihtsasti eemaldatav ja puhastatav; vedelikusahtli kaas on kaetud erilise kriipimiskindla materjaliga, et see säilitaks kauem oma kena välimust; piimasüsteemi saab automaatselt loputada, vajutades “Clean” nuppu, lisaks saab piimaanuma kergelt osadeks võtta ja nõudepesumasinas pesta.

Esimeseks tassiks kohviks

Uus kohvimasin küsib kohvi! Siin on mõned kohvid mis sobivad nii mustalt kui piimaga joomiseks.

Tehnilised andmed

Üldised omadused

TüüpTäisautomaatsed
TootjaDe'Longhi
KasutavadJahvatatud kohv, Kohvioad
Piimavahustusotsiku tüüpIntegreeritud piimaanum
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma piima?Jah
Reguleeritavad kohvitilad135 mm
Võimsus1450 W
EAN8004399334366

Mahutavus

Veepaagi maht1.4 l
Kohviubade mahuti250 g

Seaded

Koguse valik piimakohvile1
Reguleeritav tassi suurusJah
Reguleeritav kohvi kangusJah
Programmeeritav veetemperatuurJah
Kohvijäägi mahutavus (portsjonid)14

Hooldusprogrammid

KatlakivieemaldusprogrammJah
Piimasüsteemi puhastusprogrammJah
MasinapuhastusprogrammJah
Automaatne loputusJah

Mõõdud ja kaal

Sügavus42.5 cm
Kõrgus40 cm
Laius28.1 cm
Kaal11.9 kg

Kohvimasina hoolduseks

Korralik hooldus tagab veatu ja kauakestva kohvimasina toimimise. Et puhtust hoida, vajad neid hooldustooteid.

Kohvimasinate lisad

Nende kohvimasinatele mõeldud lisadega on kohvi valmistamine veelgi mugavam ja meeldivam, ning kohv maitseb kindlasti paremini.

Tihemini küsitud küsimused

Saada küsimus

Tagasiside
(0)
Facebook'i kommentaarid
()
0
0 hinnang(ud)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)