Kohvimasin JURA "A1 Glass" - KohviSemu
SUVETÜHJENDUS KUNI -45%

Tehnilised andmed

Tüüp

Täisautomaatsed

Tootja

Jura

Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvioad

Veepaagi maht

1.1 l

Kohviubade mahuti

125 g

Piimavahustusotsiku tüüp

Puudub

Kohviveski tüüp

Terasest

Mitu musta kohvi saab valmistada korraga

1

Reguleeritav tassi suurus

Jah

Reguleeritav kohvi kangus

Jah

Maksimaalne arv salvestatavaid retsepte

3

Maksimaalne tassi kõrgus

138 mm

Programmeeritav veetemperatuur

Jah

Katlakivieemaldusprogramm

Jah

Masinapuhastusprogramm

Jah

Automaatne loputus

Jah

Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides)

9

Võimsus

1450 W

Veepumba rõhk

15 BAR

Sügavus

44.5 cm

Kõrgus

32.3 cm

Laius

23.9 cm

Päritoluriik

Portugal

EAN

7610917152360

Kaal

9.2 kg

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

Rangelt selged ja minimalistlikud jooned, elegantsus ning selge fookus suurepärasele kohvile – on kõik uues JURA “A1”. See sihvakas täisautomaatne kohvimasin pakub kohvisõpradele kõike, mida hing ihaldab. Tänu innovatiivsele impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) valmivad ka ristretto ja espresso tippkvaliteediga.

P.E.P.® FUNKTSIOON

JURA on arendanud täiuslikkuseni espresso ja ristretto valmistamisprotsessi. Mitmeastmeline „Aroma G3“ kohviveski tagab optimaalse jahvatuse. See jahvatab kohvi alati värskelt, kiirelt ja eriti aromaatselt. Reguleeritava suurusega tõmbekamber võimaldab kohvi kogust seadistada 6-10 grammi vahemikus ning tagab ideaalsed tingimused tõmbamisprotsessiks igal ajal. Impulss-tõmbeprotsess optimeerib valmimiseks kuluva aja, surudes vee kiire tempoga intervallidena läbi kohvipuru ristrettot ja espressot valmistades.

TOPELTKIIRE “AROMA G3” VESKI

Täiustades kohviveski lõiketerade nurki, saavutasid JURA insenerid olulise hüppe efektiivsuses, mis säilitab optimaalselt kohvi naturaalse aroomi ja lisaks vähendab jahvatuseks kuluvat aega poole võrra.

ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

Minimaalne juhtpaneel tähendab maksimaalset naudingut – üks puudutus on piisav. Kolm programmeeritavat kohvi suurust ja kaks kanguastet. Automaatne energiasäästurežiim programmeeritava väljalülitusajaga ja patenteeritud „Zero-Energy“ toitelüliti tagavad kõrge energiatõhususe.

KOMPAKTSUS

A1-ga esitleb JURA ideaalset ühe-tassi masinat algajatele. See masin on loodud nii väikesena kui võimalik ja mahub pea igale poole tänu oma ülikompaktsele disainile. See valmistab ahvatleva kvaliteediga kohvi ja tänu impulss-tõmbesüsteemile (P.E.P.®) ka samadele standarditele vastavat ristrettot ja espressot. Valmistamise alustamiseks puudutage modernset puutetundlikku paneeli.

Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

( 0 )

Hinda:
Aitäh! Teie hinnang ilmub toote juurde juba lähiajal.

Ühtegi arvustust veel ei ole.

preloader