Püsi kodus, naudi kohvi, osta e-poest. Tasuta kohaletoomine alates 19 €

Kohvimasin JURA “Z8 Aluminium”

  • Uus
Tehnilised andmed Tooteinfo

Valmistatavad retseptid

Café au lait Cafè Latte Cappuccino Espresso Espresso Macchiato Flat white Kuum piim Kuum vesi Latte Macchiato Lungo Must kohv Piimavaht Ristretto Topeltespresso Topeltristretto
Quantity

2799.00
  • Tarneaeg 1 - 3 päeva

Saate kasutada ühte meie liisingupartneritest

Tooteinfo

Z8 on Sveitši geeniuse kehastus. Kõige trendikamad barista kvaliteediga ühe nupuvajutusega joogid, uusima tehnoloogia kohvimaitse, lai värviline puuteekraan, täisautomaatsed hooldusprogrammid ja muljetavaldav alumiiniumist kere. See masin on disainitud neile, kes ei otsi kompromisse, ning rahulduvad ainult parimaga.

21 JOOKI VAID NUPUVAJUTUSEGA

See kõrgklassi kohvimasin on väljapaistev oma muljetavaldava jookide valikuga: rikkaliku aroomiga klassikalised kohvijoogid ja stiilsed siidise piimavahuga piimajoogid. Tee valik 21 eri tüüpi joogi hulgast!

BARISTA KVALITEEDIGA LUNGO, AMERICANO JA LATTE

Inspireeritud maailmaklassi baristade poolt, valmistab Z8 Americano’t ja Lungo’t kasutades erilist tehnoloogiat – kuum vesi lisatakse kohvile valmistusprotsessi ajal. See tagab suurema koguse juures siiski rikkaliku maitsse. Lisaks saad nautida ideaalse maitsega lattet, sest kaks veepumpa ja soojendit võimaldavadvalmistada kohvi ja piima samal ajal.

LAI VÄRVILINE PUUTETUNDLIK EKRAAN

4.3″ kõrge resolutsiooniga värviline puutetundlik ekraan loob kohvimasinate juhtimises uue taseme. Kogu juhtimine ja ekraan ise on üheselt muljetavaldavad. Nüüdsest om kõik sinu lemmikjoogid vaid sõrmepuudutuse kaugusel. Kõik mis pead tegema, on puudutama, libistama ja valima, et programmeerida individuaalseid kohvijooke, nende nime muuta, kopeerida ja ekraanil asukohta muuta. Z8 kohvimasinal on integreeritud Smart Connect mis võimaldab seadet juhtida läbi tasuta JURA äpi.

MULJETAVALDAV ALUMIINIUMIST KERE

Z8 on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Esi-, ja ülapaneel on valmistatud lausa 3 mm paksusest alumiiniumist.

PROFESSIONAALNE AROMA GRINDER VESKI

Professionaalne Aroma Grinder veski säilitab kuni 12.2% rohkem aroomi kui teised tavalised veskid ja tagab jahvatamise käigus parema kvaliteedi. Täiustatud jahvatamise geomeetria on saavutanud kõige optimaalsema jahvatuskalde. See tähendab et peeneid osakesi on proportsionaalselt rohkem ja kohviubade aroom on nii paljastatud kui võimalik.

P.E.P.® TEHNOLOOGIA VÄLJAPAISTVA KVALITEEDIGA RISTRETTO JA ESPRESSO JAOKS

Pulse Exctraction Process(P.E.P.®) e. pulseeriv valmistusviis tagab barista kvaliteediga ristretto ja espresso – vesi voolab läbi kohvi pikemate vahelduv-intervallidega, valmistades seejuures väiksema joogi. See pikendab valmistusaega ja muudab valmistatud joogi täidasemaks ja aromaatseks.

INTELLIGENTNE VEESÜSTEEM

Intelligentne veesüsteem tuvastab sisestatud veefiltri automaatselt, seega puudub vajadus lisa-seadistamiseks. Regulaarne Claris Smart veefiltri kasutamine ja õigeaegne vahetamine tagab kõrgeima kvaliteediga vee ja kaitseb kohvimasina veesüsteemi katlakivi eest.

Esimeseks tassiks kohviks

Uus kohvimasin küsib kohvi! Siin on mõned kohvid mis sobivad nii mustalt kui piimaga joomiseks.

Tehnilised andmed

Üldised omadused

TüüpTäisautomaatsed
TootjaJura
KasutavadJahvatatud kohv, Kohvioad
Piimavahustusotsiku tüüpAutomaatne voolikuga vahustaja
Kohviveski tüüpTerasest
Koguse valik mustale kohvile2
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma piima?Jah
Personaalsed retseptid21
Reguleeritavad kohvitilad153 mm
Võimsus2450 W
Veepumba rõhk15 BAR
PäritoluriikŠveits
EAN7610917152995
Valmistatavad retseptid - MuudKuum piim, Kuum vesi, Kuum vesi mustale teele, Kuum vesi rohelisele teele, Piimavaht
Kohvi temperatuur (tasemed)3
Valmistatavad retseptid - KohvAmericano, Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Flat white, Kohvikann, Latte, Latte Macchiato, Lungo, Must kohv, Ristretto

Juhtimine

EkraanVärviline
Kohvimasina menüü keeledeesti, inglise, Itaalia, läti, leedu, poola, Prantsuse, Rootsi, saksa, vene
Smart äppJah

Mahutavus

Veepaagi maht2.4 l
Kohviubade mahuti280 g
Kohvi kangus (tasemed)10

Seaded

Koguse valik piimakohvile1
Reguleeritav tassi suurusJah
Reguleeritav kohvi kangusJah
Programmeeritav veetemperatuurJah
Kohvijäägi mahutavus (portsjonid)20
Reguleeritav jahvatusaste6
TassisuurusProgrammeeritav
Reguleeritav piimavahu tihedusJah
Tassi valgustusJah

Hooldusprogrammid

KatlakivieemaldusprogrammJah
Piimasüsteemi puhastusprogrammJah
MasinapuhastusprogrammJah
Automaatne loputusJah

Mõõdud ja kaal

Sügavus45 cm
Kõrgus38 cm
Laius32 cm
Kaal13.4 kg

Pakend sisaldab

Pakend sisaldabJahvatatud kohvi ava, Jahvatatud kohvi lusikas, Mikrofiiber lapp, Piimasüsteemi puhastusanum, Piimasüsteemi voolik, Puhastustabletid, Veefilter, Veekareduse testriba

Kohvimasina hoolduseks

Korralik hooldus tagab veatu ja kauakestva kohvimasina toimimise. Et puhtust hoida, vajad neid hooldustooteid.

Kohvimasinate lisad

Nende kohvimasinatele mõeldud lisadega on kohvi valmistamine veelgi mugavam ja meeldivam, ning kohv maitseb kindlasti paremini.

Tihemini küsitud küsimused

Kui ma kasutan ja vahetan Claris Smart veefiltrit regulaarselt, kas ma pean masinale teostama katlakivieemaldust?

Regulaarselt Claris Smart veefiltri kasutamisel ja vahetamisel ei küsi masin mitte kunagi katlakivieemaldusprogrammi. Meie kogemusest lähtudes soovitame katlakivi eemaldada vähemalt üks kord aastas, et ennetada katlakivi teket. See võimaldab eemaldada katlakivi veepaagist ja lisaks eemaldada katlakivi jäägid ja veesüsteemist.

Mida teha kui piimavahustaja ei valmista enam korralikku piimavahtu?

1. Kontrolli kas piimavahustaja on puhas. Teosta automaatne piimasüsteemi puhastusprogramm. Võta piimavahustaja osadeks(vaata kasutusjuhendist) ja pese korralikult. Kui näed endiselt ladestunud piimajääke, leota kõiki osi piimasüsteemi puhastusvedelikus ja pese korralikult.
2. Kontrolli, et piimavoolikus ei oleks mõrasid ja kõik piimavahustaja osad oma korrektselt ühendatud.
3. Kui kasutad piimaanumat või JURA Cool Control piimakülmikut, proovi valmistada kohvi, asetades piimavooliku otse piiimapakki (anum või külmik võivad olla ummistunud).
4. Kontrolli, kas piim on endiselt värske.
5. Meeldetuletus: Igapäevaselt kasutatav piimavoolik ja väiksed detailid väsivad ajaga, seetõttu on mõistlik neid iga 6 kuu tagant vahetada.
6. Kui esimesed sammud sind ei aidanud, võib kohvimasinas olla katlakivi, mis vähendab masinast tulevat aurukogust. Soovitame teostada katlakivieemaldusprogrammi.

Kohvijäägi anum on tühi, kuid kohvimasin küsib endiselt selle tühjendamist.

Kui kohvijääkide anumat on tühjendatud ajal, mil masin oli väljalülitatud, ei ole masin sellest teadlik. Tühjenda kohvijäägi anumat ainult sisselülitatud olekus. Probleemi lahendamiseks eemalda masinast terve jäägisahtel koos kohvijäägi anumaga, ning sisesta see uuesti.

Saada küsimus

Tagasiside
(1)
Facebook'i kommentaarid
()
5.00
1 hinnang(ud)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
  1. Anonüümne
    January 11, 2020
    Kas see kommentaar oli kasulik?