2+2

Kohvimasin Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V, 2 gruppi

  • PRO
Küsi pakkumine
Pikendatud jõulutagastus kuni 2024 31. jaanuarini.
Ajavahemikus 24. novembrist 24. detsembrini 2023 ostetud soovimatud või sobimatud kaubad saab tagastada kuni 31. jaanuarini 2024.

Kehtivad ka kõik muud tagastustingimused. See ei mõjuta teie seadusjärgseid õigusi.
Selle kohvimasina ostmisel saad osa VIP liikmelisuse programmist ja 50€ väärtuses sooduskupongidest.
Saa KOHVISEMU VIP programmi liikmeks, ning saad kuni 5 kinkekaarti (igaüks 10 €) oma tulevasteks ostudeks KOHVISEMU e-poes või füüsilistes kauplustes. Rohkem informatsiooni saad e-maili teel pärast ostu sooritamist. Pakkumine kehtib eksklusiivselt vaid eraisikutele.
Kohvimasin Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V, 2 gruppi
Kohvimasin Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V, 2 gruppi
Laos
1.00 

Spetsifikatsioonid

icon
Päritoluriik Itaalia
icon
Mõõtmed 802x537x605mm

Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V 2 gr tooteinfo

“Nuova Simonelli Aurelia Wave” kohvimasinate sari on disainitud neile, kes otsivad kõrgeimat jõudlust ja soovivad oma kohvitassis alati parimat võimalikku tulemust näha. Tänu uusimatele integreeritud tehnoloogiatele ja innovatiivsetele funktsioonidele on need kohvimasinad veelgi usaldusväärsemad, energiasäästlikumad ja valmis valmistama iga päeva algusest lõpuni ideaalset kohvi. See sari erineb teistest oma muljetavaldava ümara disaini poolest, mis tõelised esteedid kindlapeale armastavad.

“Aurelia Wave Volumetric” programmeerimisfunktsiooniga mudel võimaldab baristadel soovitud koguseid programmeerida ja neid läbi päeva ühtlasena hoida. Kohvi väljastamine lõpeb automaatselt, kui programeeritud kogus on tassi voolanud. Masina juhtimine käib mugava puuteekraani kaudu. Baristad saavad kontrollida kõiki etappe: kohvi tõmbeaeg, valmistus, voolamise aeg, ning loomulikult masina puhastus. See mudel on ideaalne keskmistesse ja suurtesse kohvikutesse, kelle eesmärk on pakkuda kõrgeima kvaliteediga kohvi.  

Omadused

– Kõrgemad kohvigrupid

– Puuteekraan: baristad juhivad kohvi tõmbeaega, valmistust, voolamise aega, ning puhastust. Vajalik on vaid ekraani puudutada. 

– Programeeritav vee doseerimine

– SIS (Soft Infusion System): see süsteem aitab baristadel kõrgeima kvaliteediga kohvi valmistada, ning parandada vigu, mis võisid tampimise ajal tekkida

– Cool Touch (mittekuumenevad) auruotsikud: need tagavad kaitse põletuste eest, ning muudavad puhastamise/hoolduse palju lihtsamaks. 

– Auto-Purge system: kohvivalmistuse pea loputatakse automaatselt peale portafiltri eemaldamist. See kiirendab kohvivalmistamise protsess ja parandab valmistatavate jookide kvaliteeti. 

– Automaatne puhastussüsteem. 

– Roostevabast terasest ja Stopsol klaasist korpus

Lae TOOTEVOLDIK alla
Lae voldik alla

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V 2 gr arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Kohvimasin Nuova Simonelli Aurelia Wave V White 380V, 2 gruppi”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus