NÄDALA PAKKUMINE

Kohviveski Baratza Sette 270 W

Toodet ei toodeta enam
Saadavus kauplustes.
Hallivanamehe 4, Tallinn
Puudub
Tähesaju 9, Tallinn
Puudub
Soola tn 3/1, Tartu
Puudub
Kohviveski Baratza Sette 270 W
Kohviveski Baratza Sette 270 W
Laos
519.00 

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Baratza kohviveskite seeria “Sette” esindab revolutsioonilist tehnoloogiat, mis seab uued lihtsuse, tõhususe ja vastupidavuse standardid.

Kohviveski mehhanism loodi, et see töötaks tõhusamalt võrreldes teiste samas suurusklassis olevate veskitega. Sellel kohviveskite seerial on mikro/makro seadistus jahvatusastme jaoks ja kolm programmeeritavat sätet doseerimise jaoks.

Unikaalne, pööratav hoidik lubab jahvatada kohvi otse portafiltrisse, anumasse või muusse seadeldisse. Hoidikuga sobituvad portafiltrid, mille suurus on 49 kuni 58 mm.

Kohviveski “Sette 270 W” konstrueeriti “Acaia” kaalumistehnoloogia abil, millega saab valida jahvatatava kohvi koguse kaalu järgi ja jahvatada see otse portafiltrisse.

Mugavalt kasutataval esipaneelil on LED-ekraan ja kolm programmeeritavat nuppu. Mikroseadistamine 9 indikaatoriga lubab lihtsalt valida õige espresso-jahvatuse ning makroseadistamine 30 astme vahel tähendab, et saate valida jahvatusastme espressost (peen) manuaalsete valmistamisviiside (jäme) jaoks.

See kohviveski on sobilik kodukasutuseks, kontoritesse, väikestesse kohvikutesse või baaridesse. Veskiosa on lihtsasti eemaldatav ilma tööriistadeta, mistõttu on selle hooldamine lihtne. Kohviubade mahuti mahutab 300 kuni 400 g kohviube.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Kohviveski Baratza Sette 270 W”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus