2+2

Kohviveski Baratza Sette 30 AP

  • +250g kohvi
Välja müüdud

Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Pikendatud jõulutagastus kuni 2024 31. jaanuarini.
Ajavahemikus 24. novembrist 24. detsembrini 2023 ostetud soovimatud või sobimatud kaubad saab tagastada kuni 31. jaanuarini 2024.

Kehtivad ka kõik muud tagastustingimused. See ei mõjuta teie seadusjärgseid õigusi.
Osta see kohviveski ja saad 250 g kohviube kingituseks. Kohv lisandub automaatselt.
Saadaolevate toodete ja kingituste arv on piiratud. Kampaania kehtib administratsiooni kinnitatud nimekirjas märgitud kaupadele. Ettevõte jätab endale õiguse selle kampaania tingimusi igal ajal muuta. Kampaania kehtib kuni 09.01.2024.
Saadavus kauplustes.
Hallivanamehe 4, Tallinn
Puudub
Tähesaju 9, Tallinn
Puudub
Soola tn 3/1, Tartu
Puudub
Kohviveski Baratza Sette 30 AP
Kohviveski Baratza Sette 30 AP
Laos
309.00 

Spetsifikatsioonid

Baratza Sette 30 AP tooteinfo

Lichtensteinis Etzingeri poolt toodetud “Sette 30” on ehitatud 40-mm koonusjate S1 teradega, mis on disainitud valmistama jahvatusprofiili ideaalsena espressole, ning toimib hästi ka peenemat jahvatust nõudvate valmistusmeetodite puhul (e. AeroPress, Hario V60 ja enamik automaatseid kohvivalmistajaid). “Sette 30” jahvatab kiirusel 3.5 – 5.5 g/s, olenevalt röstimisastmest ja veski seadistusest. 

REVOLUTSIOONILINE JAHVATUSMEHHANISM

“Sette” seerial on revolutsiooniline jahvatusmehhanism, mis pakub meile elumuutvat jõudlust. Peamised selle innovatiivse mehhanismi aspektid on: 

– Otse-läbi vertikaalne transport ja ubade jahvatamine (äärmiselt tõhus ja minimaalsete jääkidega); 

– Välimise ring-tera pöörlemine (millel on topelt pindala võrreldes koonusja teraga), patenteeritud hammasrataste geomeetria – kaks kuni kolm korda parem jahvatus, kui teiste sama klassi toodetel;

– Patenteeritud jõudlus (planetaar + kroonülekanne) suurendab pöördemomendi ülekande tõhusust, ning tulemuseks on madalam elektrikulu ja vähem kuumust; 

Võimas DC mootor maksimaalse alustuspöörde ja tõhususega, mille tulemusel on toimimine jahedam. 

MUGAV HOIDJA JA KOHVIANUM

“Sette 30” on varustatud hoidjaga, mis võimaldab sul hoidikuid teisiti asetada ja eemaldada, et jahvatada otse portafiltrisse või kaasasolevasse kohvianumasse. Anum on valmistatud antistaatilisest plastikust, millel on lihtsaks kallamiseks voolitud tila. Selle mahutavus on 160 g. 

INNOVATIIVSE UBADE SULGEMISFUNKTSIOONIGA MAHUTI

Mahutisse läheb umbes 300-400 g kohvi. Kaeluses olev uuenduslik ubade sulgemisfunktsioon võimaldab ubade vahetamiseks mahuti ilma segaduseta eemaldada.

DIGITAALNE KONTROLLPANEEL 

“Sette 30” on lihtsa eest juhitava kontrollpaneeli ja kergesti loetava tagant valgustatud LED ekraaniga. Kasutaja saab käsitsi määrata jahvatusaega 0.1 sekundi täpsusega. Vajuta lihtsalt START nuppu, ning veski hakkab automaatselt täpset doseeringut valmistama. 

ENAM KUI 30 JAHVATUSE REGULEERIMISE ASTET

Veskil on lausa 31 erinevat makro-tasemel reguleerimise võimalust. makro-mehhanism on ühendatud otse koonusja veskiga, mille tulemuseks on kohene ja täpne jahvatuse reguleerimine. Lisaks sellele on terad ise äärmiselt vastupidavad ja garanteeritult teravad aastateks. Nutika disainiga terade asetus pakub kasutajale võimalust vahetada koonusjad terad vaid minutiga – ei mingeid tööriistu ega kalibreerimist.  

VÄIKE JA LIHTSASTI PUHASTATAV

Nagu teised Baratza mudelid, on “Sette 30” disainitud väikestesse kohtadesse, ning sobib mugavalt standard köögikappide alla. Koonusjad terad on lihtsa vaevaga tööriistadeta eemaldatavad, mistõttu on nende puhastamine erakordselt lihtne.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Baratza Sette 30 AP arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Kohviveski Baratza Sette 30 AP”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus