KUU PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
Tasuta kohaletoomine

alates 39€ sinu koju

9.3/10 kliendi hinnang

teenustele ja kvaliteedile

1mln.+ õnnelikku klienti

üle kogu maailma

3 specialty kauplust

ning lai valik

Kohviveski Baratza “Virtuoso+”

  • Uus
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
299.00 

Tarneaeg 1-3 tööpäeva *89% tellimusi tarnitakse järgmisel päeval

Tooteinfo

Kui soovid kodus profi moodi kohvi valmistada, on “Virtuoso+” veski sinu jaoks! 

Proovitud ja kinnitatud – kvaliteedist kantud veski, mis on enamike baristade kodudes ja isegi kohvikutes! “Virtuoso+” pakub su tassis puhast, kohviku kvaliteediga maitset – tänu kõrge tootlusega koonusjatele teradele, mis annavad ühtlase maitse tasakaalustatud jahvatusosakeste abil. 

40 individuaalse seadistuse seast leiad omale ideaalse jahvatusastme olenevalt su soovist teha filterkohvi, espressot või presskannukohvi. Kontrolli ja korda ideaalset jahvatuskogust lihtsa vaevaga, sest selles on sulle abiks digitaalne ekraan ja intuitiivne kasutajaliides. 

“Virtuoso+” jahvatab kiirelt, ning kasutaja saab jahvatustegevusel silma peal hoida läbipaistva kohvianuma ja LED-valgustuse abil. “Virtuoso+” seob omavahel vormi ja funktsionaalsuse – selleks, et saaksid selle stiilse kohvitööriista abil laia valikut maitseprofiile avastada. Keri oma kohviteekond edasi ühtlase ja usaldusväärse raja peale. 

TERAD

Euroopas toodetud 40 mm “Virtuoso+” koonusjad terad jahvatavad olenevalt seadistusest kohvi 1.5 kuni 2.4g/sek. Mis selle veski tõeliselt teistest eristab, on tema terad teevad eriti ühtlast jahvatust, milles puuduvad olenemata jahvatusastmest liialt peened osakesed. “Virtuoso+” terad on erakordsed espresso, filtermeetodi, manuaalsete kohvivalmistuste ja presskannu jaoks. Need koonusjad terad on vastupidavad ja püsivad aastaid teravana. Teradele on paigaldatud stabiilne platvorm, mis tagab täpse jahvatuse. 

KÄIGUKAST

“Virtuoso+” kasutab lihtsat ja tõhusat ülekande reduktorit, et teisaldada võimsust alalisvoolumootorilt pöörlevale koonusele. Termiline ülekoormuse väljalülitus kaitseb mootorit liigsest kasutamisest tuleneva ülekuumenemise eest – pidage meeles, et need veskid on mõeldud koduseks kasutamiseks ja üheks portsjoniks korraga! 

JAHVATUSE REGULEERIMINE

Keera mahutit ja 40 seadistusega saad kiirelt reguleerida peenest espressojahvatusest jämeda presskannu jahvatuseni. Jahvatuse vahemik on 200 kuni 1200 mikronit. 

JAHVATUSJÄÄK

Maksimaalseks värskuseks on “Virtuoso+” viinud veskisse jääva kohvi koguse äärmiselt väikseks. 

VALMISTUSMEETODID

“Virtuoso+” on ideaalne mitme-otstarbeline veski erinevate kohvijoogi tüüpide jaoks – espresso, filtermeetod ja presskann. 

MOOTOR

Võimas, suure pöördemomendiga DC mootor ajab terasid ilma vaevata ringi. See mootor pöörleb aeglaselt, mille tulemuseks on jahe ja vaikne juhtimine, ning pikaajalised töötsüklid. Vooluring on varustatud automaatse taaskäivituse ja termilise katkestuslülitiga. 

DIGITAALNE TAIMER

Mootorit kontrollib 40 sekundi digitaalne taimer, mis on reguleeritav kümnendik-sekundini, mis võimaldab ka kordus-portsjonit. 

KALIBREERIMINE

Innovatiivne terade kalibreerimise süsteem tagab, et igal veskil oleks täielik jahvatusvalik. Vajadusel saavad ka kasutajad veskeid kalibreerida.  

KIIRUSE KONTROLL

Unikaalse kiiruse kontrollimise jaoks kombineerib “Virtuoso+” käigud ja elektroonilise kiiruse vähendamise juhtimise, et kiiruseks oleks 550 pööret minutis. See aeglane kiirus vähendab kuumust, heli ja staatilise elektri tekkimist. Lisaks tagab see ühtlase ubade veskisse liikumise.

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Tüüp Kohviveskid
Tootja Baratza
Garantiiaeg 24 kuud
Terade tüüp Roostevaba
Võimsus 70 W
Pööret minutis 550
Päritoluriik Ameerika Ühendriigid
EAN 838823005229
Tera diameeter 40 mm
Jõudlus 1.5-2.4g/s
Kohviveski tüüp Elektriline
Terade ehitus Koonuseline
Sobilik Espresso, Filter, Universaalne
Programmeeritav jahvatuse aeg Jah
Sobivus Kodune

Mahutavus

Kohviubade mahuti 230 g

Mõõdud ja kaal

Sügavus 16 cm
Kõrgus 35 cm
Laius 12 mm
Kaal 3.6 kg

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
5.00
1 hinnang(ud)
100%
0%
0%
0%
0%

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus