Piiratud ajaga pakkumine!
Kasu
 • 00

  Päev.

 • 00

  Tundi

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Piiratud ajaga pakkumine!
Saa kuni 100 € väärtuses kinkekaart, kui ostad üle 500 € kohvimasina. Leia need siit.
Kogus
249.00 
Küsi toote kohta
Laos
Saadavus kauplustes.
Hallivanamehe 4, Tallinn
Puudub
Tähesaju 9, Tallinn
Puudub
Soola tn 3/1, Tartu
Puudub

Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva * 93% tellimustest tarnitakse järgmisel päeval

Kohviveski Baratza Virtuoso+
Kohviveski Baratza Virtuoso+
Laos
249.00 

Spetsifikatsioonid

Baratza Virtuoso+ tooteinfo

Kui soovid kodus profi moodi kohvi valmistada, on “Virtuoso+” veski sinu jaoks! 

Proovitud ja kinnitatud – kvaliteedist kantud veski, mis on enamike baristade kodudes ja isegi kohvikutes! “Virtuoso+” pakub su tassis puhast, kohviku kvaliteediga maitset – tänu kõrge tootlusega koonusjatele teradele, mis annavad ühtlase maitse tasakaalustatud jahvatusosakeste abil. 

40 individuaalse seadistuse seast leiad omale ideaalse jahvatusastme olenevalt su soovist teha filterkohvi, espressot või presskannukohvi. Kontrolli ja korda ideaalset jahvatuskogust lihtsa vaevaga, sest selles on sulle abiks digitaalne ekraan ja intuitiivne kasutajaliides. 

“Virtuoso+” jahvatab kiirelt, ning kasutaja saab jahvatustegevusel silma peal hoida läbipaistva kohvianuma ja LED-valgustuse abil. “Virtuoso+” seob omavahel vormi ja funktsionaalsuse – selleks, et saaksid selle stiilse kohvitööriista abil laia valikut maitseprofiile avastada. Keri oma kohviteekond edasi ühtlase ja usaldusväärse raja peale. 

TERAD

Euroopas toodetud 40 mm “Virtuoso+” koonusjad terad jahvatavad olenevalt seadistusest kohvi 1.5 kuni 2.4g/sek. Mis selle veski tõeliselt teistest eristab, on tema terad teevad eriti ühtlast jahvatust, milles puuduvad olenemata jahvatusastmest liialt peened osakesed. “Virtuoso+” terad on erakordsed espresso, filtermeetodi, manuaalsete kohvivalmistuste ja presskannu jaoks. Need koonusjad terad on vastupidavad ja püsivad aastaid teravana. Teradele on paigaldatud stabiilne platvorm, mis tagab täpse jahvatuse. 

KÄIGUKAST

“Virtuoso+” kasutab lihtsat ja tõhusat ülekande reduktorit, et teisaldada võimsust alalisvoolumootorilt pöörlevale koonusele. Termiline ülekoormuse väljalülitus kaitseb mootorit liigsest kasutamisest tuleneva ülekuumenemise eest – pidage meeles, et need veskid on mõeldud koduseks kasutamiseks ja üheks portsjoniks korraga! 

JAHVATUSE REGULEERIMINE

Keera mahutit ja 40 seadistusega saad kiirelt reguleerida peenest espressojahvatusest jämeda presskannu jahvatuseni. Jahvatuse vahemik on 200 kuni 1200 mikronit. 

JAHVATUSJÄÄK

Maksimaalseks värskuseks on “Virtuoso+” viinud veskisse jääva kohvi koguse äärmiselt väikseks. 

VALMISTUSMEETODID

“Virtuoso+” on ideaalne mitme-otstarbeline veski erinevate kohvijoogi tüüpide jaoks – espresso, filtermeetod ja presskann. 

MOOTOR

Võimas, suure pöördemomendiga DC mootor ajab terasid ilma vaevata ringi. See mootor pöörleb aeglaselt, mille tulemuseks on jahe ja vaikne juhtimine, ning pikaajalised töötsüklid. Vooluring on varustatud automaatse taaskäivituse ja termilise katkestuslülitiga. 

DIGITAALNE TAIMER

Mootorit kontrollib 40 sekundi digitaalne taimer, mis on reguleeritav kümnendik-sekundini, mis võimaldab ka kordus-portsjonit. 

KALIBREERIMINE

Innovatiivne terade kalibreerimise süsteem tagab, et igal veskil oleks täielik jahvatusvalik. Vajadusel saavad ka kasutajad veskeid kalibreerida.  

KIIRUSE KONTROLL

Unikaalse kiiruse kontrollimise jaoks kombineerib “Virtuoso+” käigud ja elektroonilise kiiruse vähendamise juhtimise, et kiiruseks oleks 550 pööret minutis. See aeglane kiirus vähendab kuumust, heli ja staatilise elektri tekkimist. Lisaks tagab see ühtlase ubade veskisse liikumise.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Baratza Virtuoso+ arvustused

5.00
1 hinnang(ud)
100%
0%
0%
0%
0%

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus