KUU PAKKUMINE
Osta 1, saad 1 TASUTA
Osta 1, saad 1 TASUTA

Käsi-kohviveski Cafflano “Krinder Mint”

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
99.00  69.30 

Tarneaeg 1-3 tööpäeva *89% tellimusi tarnitakse 2 tööpäeval

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Pärast nelja edukat Kickstarter kampaaniat on Cafflano® tagasi uue käsiveskiga – Krinder. See on maailma kõige kergem metallist teradega veski (ainult 295 g), millel on ka maksimaalne mahutavus: käepidet saab külge panna ja ära võtta äärmise kergusega. 

PINGUTUSTETA JAHVATUS

Krinder’i kompaktne suurus ja ergonoomiline disain muudab ükskõik mis tüüpi ubade jahvatamise äärmiselt lihtsaks ülesandeks. Sisemine anuma ringlus-süsteem võimaldab sul kõik jahvatatud kohvi ilma jääkideta välja kallata. Veskil on 30-grammine ubade mahutavus, mis on piisav kahe kohviarmastaja jaoks. 

ESPRESSOST FILTERKOHVINI

Jahvatuse suurusj a konsistents on olenemata stiilist ideaalse tassi kohvi valmistamsel kõige olulisem – olgu see siis espresso, filterkohv või presskann / cold brew. Hea käsiveski peaks tootma ühtlast jahvatuse suurust ja sobituma kõikidele kohvistiilidele. Tüüpilised käsiveskid püüavad tihtipeale enamat saavutada, mis tähendab ka suuremaid kulusid ehk kõrgeimaid hindu ka lõpptarbijale. Selle kõrval on Cafflano® Krinder eriti hooldusvaba jahvatussüsteemiga, tagamaks piisav jahvatuse konsistents kõikidele kohvitüüpidele. 

METALLIST TERAD ITAALIAST 

Krinder on varustatud ka metallist Itaalia koonusterade komplektiga. Täpse lõikega kõvendatud ja tempereeritud teradel on täpne lõike kalle (lõikekraad), mistõttu ta hoopis lõikab ube, mitte ei purusta. 

INTUITIIVNE JA LIHTNE SEADISTAMINE

Veski pealt leiad lihtsasti kasutatava numbritega reguleerimisketta. Pööra seda päripäeva (peenemaks) või vastupäeva (jämedamaks), et muuta jahvatusastet. 

***

Beanscorp Co., Ltd. loodi 2013 aastal viie kohvisõbra poolt. Sellest ajast alates on nad Cafflano® brändi all arendanud innovatiivseid, jätkusuutlikke ja kaasaskantavaid kohvitarvikuid, ning võitnud üle 13 rahvusvahelise kohviauhinna, väli-, ja köögnõude auhinna, neli järjestikust “Best New Product” auhinda Specialty Coffee Association (SCA) poolt. Cafflano® on nüüd saadaval ülemaailmselt 100 erinevas riigis. Beanscorp disainib ja toodab kõik Cafflano® tooted Koreas, ning nende missioon on kristallselge: arendada, pakkuda ja kohvisõpradele parima kvaliteediga kohviseadmeid pakkuda – lihtsalt, innovatiivselt, ökonoomselt, mugavalt, jätkusuutlikult ja kaasaskantavana.

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Käsi-kohviveski Cafflano “Krinder Mint””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus