Piimasüsteemi puhastusvahend JURA, 1 l - KohviSemu
Tasuta kohaletoomine alates 20 €

Piimasüsteemi puhastusvahend JURA, 1 l

(4)
Tehnilised andmed Tooteinfo
Clear
 • Tarneaeg 1 - 3 päeva

Tehnilised andmed

Tüüp

Piimasüsteemi puhastamiseks

Tootja

Jura

Tsüklid

67

Maht

1 l

Arv pakendis

1

Päritoluriik

Saksamaa

EAN

7610917625369

Kaal

1.2 kg

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

JURA kohvimasinatele mõeldud piimavahustussüsteemide puhastusvahend. Puhastab süsteemi piimajääkidest, kuivanud piimavahust ja bakteritest. Kas kohvimasin ei tee enam sellist piimavahtu nagu varem? Sageli on põhjus selles, et piimavahustusotsik on piimajääkidest ummistunud. Selle JURA antibakteriaalse vedelikuga saate eemaldada piimavahustusotsikusse kogunenud bakterid, tagades nii suurepärase piimavahu Teie kohvijookidele.

KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

Segage 250 ml vett ja mitte rohkem kui 15 ml antibakteriaalset vedelikku. Pange segu kohvimasina kõrvale ja torgake piimavoolik nõusse. Asetage tühi nõu piimatila alla ja vajutage hooldusnuppu (järgige vastava kohvimasina kasutusjuhendit). Korrake protseduuri puhta veega. Kuivanud piimajääkidega, määrdunud ja raskesti pestavad elemendid võtke osadeks lahti ja jätke ööseks likku ning hommikul loputage neid korralikult puhta veega.

KUI TIHTI HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?
Piimavahustussüsteemi on soovitatav puhastada iga päev, kui sellega on piima kuumutatud või vahustatud. Kohvimasin ei teata Teile piimasüsteemi puhastamise vajadusest, vaid Teil tuleb endal meelde jätta, et õhtuti enne kohvimasina väljalülitamist peaksite piimavahustussüsteemi hoolikalt pesema.

Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

Jäta hinnang
Tagasiside (4)
Facebook Tagasiside
5.0
 1. Jevgeni Filatov

  Rated 5 out of 5
 2. Alina Lina

  Rated 5 out of 5
 3. Siret Rätsepp

  Rated 5 out of 5
 4. malle k.

  Rated 5 out of 5

  vajalik toode, ostan edaspidigi.