-40%

Piimavahustuskann Barista & Co The Barista Pro Brushed Steel, 620 ml

Välja müüdud

Tarneaeg 1 – 3 tööpäeva *93% tellimustest tarnitakse järgmisel päeval

Saadavus kauplustes.
Hallivanamehe 4, Tallinn
Puudub
Tähesaju 9, Tallinn
Puudub
Soola tn 3/1, Tartu
Puudub
Piimavahustuskann Barista & Co The Barista Pro Brushed Steel, 620 ml
Piimavahustuskann Barista & Co The Barista Pro Brushed Steel, 620 ml
Laos
20.99 

Spetsifikatsioonid

Video

It's Here: The Barista Pro Pitcher ft. Dhan Tamang
It's Here: The Barista Pro Pitcher ft. Dhan Tamang
Master of Milk Latte Art Course - Lesson 7: Top Tips, Tricks, and Mistakes to Avoid with Dhan Tamang

Barista & Co BC067-005 tooteinfo

Latte kunsti meistrivõistluste võitmiseks loodud kannul “Barista Pro” on ainulaadse kujuga valamistila, roostevabast terasest keevitatud käepide ja õhemad seinad, mis kõik on loodud tagama maksimaalset täpsust ja korrektsust.

“BARISTA PRO” LUGU 

Dhan Tamang on kuuekordne latte kunsti meister, Latte kunsti maailmameistrivõistluste finalist ja raamatu “Coffee Art: Creative Coffee Designs for the Home Barista” autor. Ta on kogunud Instagramis üle 70 000 jälgija, jagades oma kütkestavaid latte kunsti kujundusi ja aidates teistel hõlpsasti jälgitavate õpetuste abil oma tehnikat täiustada.

Mida te ei pruugi teada, on see, et kuni üsna hiljutise ajani oli Dhan Tamang tegelikult sunnitud oma piimakannud oma vajadustele kohandama… oma köögis!

Kui Barista & Co sellest teada sai, olid nad üllatunud. Kuidas ei ole sellisel latte-kunstnikul sobivat piimakannu? Nad heitsid pilgu Dhani kannule: tõsi küll, see oli päris lahe. Niisiis võtsid nad selle endale (loomulikult tema nõusolekul!), skaneerisid selle 3D-skanneri abil sisse ja asusid tööle, et kujundada midagi, millega Dhan võiks võita järjekordse latte kunsti meistritiitli.

Tutvustame kannu “Barista Pro”! Valmistatud vastavalt Dhani käsitsi kohandatud piimakannu täpsetele spetsifikatsioonidele. See on vormitud kvaliteetsest kirurgilisest terasest. Autentsustunde säilitamiseks on iga kann valmistatud käsitsi, teraspressi abil. Koostöös Dhan Tamangiga on Barista & Co välja töötanud ka ergonoomilise käepideme, mis parandab täpsust ja on suurepäraselt joondatud ainulaadse valamis-tilaga.

See on professionaalne piimakann, mida näete nüüdsest pidevalt latte art meistrivõistlustel üle kogu maailma. Kas soovite selle ka oma kollektsiooni lisada?

KKK-d

Kui paksud on selle piimakannu seinad?

“Barista Pro” kannu seinad on 0,7 mm paksused. See üliõhuke disain hoiab kannu kerge ja praktilisena, muutes ainulaadse latte kunsti valmistamise lihtsamaks.

Milline on tila ja käepideme joondamise täpsus?

Barista & Co piimakannud läbivad enne turule laskmist põhjaliku kvaliteedikontrolli, mistõttu teab bränd, et “Barista Pro” kann pakub peaaegu täiuslikku tila ja käepideme vahelist joondust – maksimaalselt väikese, kuni 1 mm veaga.

Kas “Barista Pro” kann on nõudepesumasinas pestav?

See piimavahustamiskann on valmistatud meditsiinilisest roostevabast terasest, mis on roostekindel ja mida saab pesta nõudepesumasinas. Kuid nagu iga teise toote puhul, soovitame seda siiski käsitsi pesta, et pikendada kannu “Barista Pro” kasutusiga.

Kas sellel piimavahutuskannul on sisemised mõõdutähised?

Jah! “Barista Pro” kannul on sisemised mõõtemärgid 100 ml intervalliga. Need märgid tulevad kindlasti kasuks, kui vahustada täpselt vajaliku koguse piima valmistatavate kohvijookide jaoks.

Kas Dhan Tamang kasutab seda piimavahustamiskannu võistlustel?

Jah! See on kann, mida Dhan Tamang nüüd kogu aeg kasutab. Näete teda tegutsemas tema Instagramis!

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Barista & Co BC067-005 arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Piimavahustuskann Barista & Co The Barista Pro Brushed Steel, 620 ml”

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus