Specialty kohvioad "Ethiopia Burtukaana", 250 g - KohviSemu
Maitse intensiivse maitsega Café Liégeois “Magnifico” kohvi koos -40% soodustusega

Specialty kohvioad “Ethiopia Burtukaana”, 250 g

(1)
Tehnilised andmed Tooteinfo
Clear
  • Tarne 2-3 tööpäeva

Tehnilised andmed

Kohvitüüp

Kohvioad

Kohvisordid

Päritolumaa

Tootja

KohviSemu

Röstimisaste

Keskmine

Päritoluriik

Etioopia

EAN

0646847409813

Kaal

250 g

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

See eriline kohv on väga aromaatne ja magus. See aroom meenutab rabarberit, värskeid mustikaid ja magusat vanilli. See on eriti hinnatud Aafrika kohvisõprade seas, kes eelistavad kõrgeima kvaliteediga kohvi.
Iisrael Degfa kohvitöötlusjaam “Anasora” asub Guji Zone Etioopia mägedes. Töötlusjaam, mis asub Tur jõe lähedal, toodab preemium kvaliteediga kohvi, mis on valmistatud kohalikest Oroma etniliste gruppide 1000 väikefarmeri kohviubadest. Etioopia kohvimaailm on täiesti teadlik Iisraeli Degfa’st, ta on kõrgelt hinnatud oma hoole ja toe poolest kohalikele kohvikasvatajatele, kes toodavad maailma parimat kohvi.
Tänu oma erilisele kvaliteedile ja maitsele on sellel kohvil Specialty tähis. SCAA järgi on selle hinnang 88 punkti 100st.
RIIK: Ethiopia
REGIOON: Guji
FARM: Anasora by Israel Degfa
KÕRGUS: 1600-1800 m 
SORT: Heirloom
PROTSESS: Naturaalne
RÖST: Keskmine
MAITSEPALETT: Rabarber, Mustikas, Vanilje
Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

Jäta hinnang
Tagasiside (1)
Facebook Tagasiside
5.0
  1. Sho

    Rated 5 out of 5

    Just avasin paki ja testisin poole tosina espressoga. Kui vôtta Etioopia kohvide etaloniks Yirgacheffe, siis Burtukaana on pisut rustikaalsema esmamuljega kuid lôpetab sama intensiivse etioopia hapukusega. Just nimelt etioopialiku hapukusega, mitte skandinaavia hapukusega. Koos lillelise Shakissoga moodustavad need kolm etioopia kohvi vôimsa triumviraadi, mille üle Kohvisemu vôib ôigusega uhke olla. Tôeline eliitkohvi.