Specialty kohvioad "Kenya Kariru", 250 g - KohviSemu
Maitse intensiivse maitsega Café Liégeois “Magnifico” kohvi koos -40% soodustusega

Specialty kohvioad “Kenya Kariru”, 250 g

(1)
Tehnilised andmed Tooteinfo
Clear
  • Tarne 2-3 tööpäeva

Tehnilised andmed

Kohvitüüp

Kohvioad

Kohvisordid

Päritolumaa

Tootja

KohviSemu

Kohvi päritolu regioonid

Kenya

EAN

0646847409820

Kaal

250 g

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

Mahe ja tasakaalustatud maitsega kohv. Magusus meenutab küpseid vaarikaid ja õunu, meenutades veidi ka punase sõstra happesust. Silmapaistev ja kauakestev, ekstreemselt magus marjane järelmaitse.

Keenia tõuseb kohvimaailmas aina olulisemale kohale tänu oma erksale omanäolisele maitsele ja kohalikult kasvatatud kohvile, mida hindavad kohvigurmaanid üle terve maailma. Need SL 34 ja SL 28 kohvioad on kasvatatud Kariru farmis Baragwi Ühistus. See asub Kirinjaga piirkonna viljakatel vulkaanilistel maadel, Keenia mäe nõlvadel (1800–1900 m merepinnast). Lisaks kasutatakse kohvi töötlemisel ainult puhast Kamweti jõevett ning naturaalset kuuma Aafrika päikest.

Tänu oma erilisele kvaliteedile ja maitsele on sellel kohvil Specialty tähis. SCAA järgi on selle hinnang 87.5 punkti 100st.

RIIK: Keenia

REGIOON: Kirinyaga

FARM: Baragwi ühistu 

KÕRGUS: 1800-1900 m 

SORT: SL 34, SL 28

PROTSESS: Pestud

RÖST: Keskmine

MAITSEPALETT: Vaarikas, punane sõstar, Õun

Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

Jäta hinnang
Tagasiside (1)
Facebook Tagasiside
4.0
  1. Sho

    Rated 4 out of 5

    Puhtamaitseline, tugev ja intensiivne kvaliteetkohv, milles domineerivad martsipan ja mandlid. Paraku millegipärast tekib espressovahtu vähem kui tavaliselt, vahest pole ma veel leidnud ôiget jahvatusastet. Ja kuna ka martsipan pole minu maitse, siis jääb ta subjektiivselt etioopia kohvidele tuntavalt alla. Seepärast ainult neli tärni, kohv iseenesest on väga hea.