NÄDALA PAKKUMINE

Specialty kohviubade komplekt “Nicaragua Maragogype” + “Papua New Guinea Sigri” + “Guatemala La Hermosa”

  • Ainult Epoes
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Küsi pakkumine
Specialty kohviubade komplekt “Nicaragua Maragogype” + “Papua New Guinea Sigri” + “Guatemala La Hermosa”
Specialty kohviubade komplekt “Nicaragua Maragogype” + “Papua New Guinea Sigri” + “Guatemala La Hermosa”
Laos
109.70  82.28 

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Specialty kohvioad “Nicaragua Maragogype”, 1 kg

Seda tüüpi Maragogype kohvi saab eristada tänu oma eriti suurtele kohviubadele. Need on kuni 40% suuremad kui tavalised Araabika variandid ja on üldiselt tuntud kui “elevandioad”. Esimestes nootides on tunda magusa mee ning karamelli aroomi, pakkudes suurepärast tasakaalu happesuse ja magususe vahel. Järelmaitses on tunda kauakestvat ja meeldivat, vürtsikate ürtide järelmaitset. 

Ümbritsetuna rikkalikust loodusest ja meeldivast kliimast kasvatavad Nicaragua farmerid väga peent kohviuba. Mierisch perele kuuluv kohviistandus eksperimenteerib pidevalt erinevat tüüpi kohvide ja töötlusmeetoditega. Iga kohvikirsi ja taime eest kantakse alati erilist hoolt. Seda istandust iseloomustab eriti kõrge keskkonna eest hoolitsemine. Kemikaale ei ole lubatud kasutada lähemal kui 5 meetrit igasugusest veeallikast, ning vesi mida kasutatakse kohviubade märgtöötlemiseks, läbib puhastuse ja seda kasutatakse korduvalt. Lisaks istutatakse kohvitaimedele varju ja tuulekaitse jaoks kõrgemaid puid, mis pakuvad elupaika ka kohalikele metsloomadele. See kõik võimaldab erilise maitsega kohvil muretult kasvada. 

Tänu oma erilisele kvaliteedile ja maitsele on sellel kohvil Specialty tähis. SCAA järgi on selle hinnang 83 punkti 100st.

RIIK: Nicaragua

REGIOON: Matagalpa

FARM: Fincas Mierisch

KÕRGUS: 1200-1500 m 

SORT: Maragogype

PROTSESS: Pestud

RÖST: Keskmine

MAITSEPALETT: Mesi, Karamell, Ürdid

Specialty kohvioad “Papua New Guinea Sigri”, 1 kg

Avasta piparkookide ja musta tee aroome. Maitses on tunda mee magusust, jättes pehme, maheda ja magusa järelmaitsepaleti.

Eksootilises Paapua Uus Guineas, Vahgi Orus asub fantastiline Sigri kohviistandus. Tänu oma erakordsele maitsele ja erilisele hoolele kvaliteedikontrolli osas on see kohv juba ainult mõne aasta jooksul pälvinud äratundmist kohvisõprade poolt üle terve maailma. Kohvikirsse korjatakse ainult käsitsi ning täiesti küpsena, nii saavutatakse kohvis ideaalne suhe magususe ja happesuse vahel. Kohv märgtöödeldakse, kuivatatakse naturaalse päikese käes ja sorteeritakse hoolikalt. Istandus on erakordne oma väga kaitstud bioloogilise mitmekesisuse tõttu. Erinevad puud pakuvad varju nii kohvitaimedele kui pinnasele (mis mõjutab kohvikirsside küpsemist), ning pakuvad kodu 90 kõige eksootilisemale linnuliigile. Sellises kohas kasvades peab kohv ju maagiline olema.

Tänu oma erilisele kvaliteedile ja maitsele on sellel kohvil Specialty tähis. SCAA järgi on selle hinnang 84 punkti 100st.

RIIK: Paapua Uus Guinea

REGIOON: Wahgi org

FARM: Sigri Estate

KÕRGUS: 1600 m 

SORT: Caturra

PROTSESS: Pestud

RÖST: Keskmine

MAITSEPALETT: Piparkook, Must tee, Mesi

Specialty kohvioad “Guatemala La Hermosa”, 1 kg

Täidlane kohv tasakaalustatud puuviljaste aroomidega. Naudi magusat maitset ja tunneta seal aprikoose, piimašokolaadi ja karamelli.

Max Perez veetis oma lapsepõlve, joostes ringi kohviistandustes kauges Guatemalas. Unistades juba varases eas oma kohviistandusest, täitis ta oma unistuse aastal 2010. Ta ostis kohviistanduse ühes Guatemala hinnatuimas ja kaitstumas kohvipiirkonnas – Acatenango, ja ehitas oma perega üles farmi nimega “La Hermosa”.

Kuigi taimede eest hoolitsemine nõuab palju tööd ja vaeva, siis kombineerides armastust ja kirge Guatemala kliima, rikkalike mineraalide ja suurepäraste vulkaanide on tulemuseks erilise maitsega kohv.

Tänu oma erilisele kvaliteedile ja maitsele on sellel kohvil Specialty tähis. SCAA järgi on selle hinnang 84 punkti 100st.

RIIK: Guatemala

REGIOON: Acatenango

FARM: La Hermosa Estate 

KÕRGUS: 1600 – 1800 m 

SORT: Caturra, Catuai, Pache

PROTSESS: Pestud

RÖST: Kesmine

MAITSEPALETT: Aprikoos, piimašokolaad, karamell

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Arvustused

0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Specialty kohviubade komplekt “Nicaragua Maragogype” + “Papua New Guinea Sigri” + “Guatemala La Hermosa””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus