C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Taaskasutatav kapsel sobivad Nespresso® masinatele Sealpod “Starter Edition”

  • Uus
  • Ainult Epoes
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
25.90 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

Sealpod on originaal täidetav kapslisüsteem. Patenteeritud taaskasutatav roostevabast terasest Sealpod kapsel töötab nii, nau sinu tavapärane ühekordne kapsel. Starter Edition on loodud Nespresso kapselkohvi masinatele. 

IDEAALNE SOBIVUS

Sealpod kapslid sobituvad enamike Nespresso kapslimasinatega – see muudab need turu kõige sobivaimateks taaskasutatavateks kapsliteks!. Tuhandete katsete järel kinnitab Sealpod, et need kapslid on sinu kapslimasina jaoks täiesti ohutud. Need on ühekordsetest kapslitest lühemad, mistõttu ei kahjusta nad teradega plaati. 

HOIA KUUM PLASTIK EEMAL

Roostevabast terasest taaskasutatavad Sealpod kohvikapslid pakuvad alternatiivi, mis ei vähenda teie igapäevast naudingut tassitäiest lemmikkohvist. Vähenda ökoloogilist jalajälge, ning hoia oma tervist – tarbi vähem kuumtöödeldud plastikuga kokkupuutunud toitu. 

SÄÄSTA JA MAITSE ROHKEM 

Sealpod kapslid kestavad terve elu! Need võimaldavad sul raha kokku hoida, ning tarbimist vähendada – maitse pealt kokku hoidmata. Vali ükskõik milline soovitud kohv: väikekodade röstidest kuni specialty kohvideni üle terve maailma. Jahvata oma soovitud kohv peeneks, vali kas keskmised või tumedalt röstitud oad, ning täida kapsel 4.2-4.5 g (poolteist lusikatäit) värskelt jahvatatud kohviga. 

Mida pakend sisaldab: 

– 1 kapsel

– 1 värskuse kaas, mis võimaldab sul kapsleid eeltäita ja kuni 7 päeva hiljem kasutada!

– 1 lusikas

– 1 varu silikoonrõngas

– 120 kleebist

Ideaalne neile, kes:

Soovivad nautida oma valitud kohvi, tervislikku elustiili, kuid eelistavad oma tassikest kohvi planeedisõbralikumalt ja taskukohase hinnaga. 

Sobiv

Enamikele Nespresso masinatele, kaasaarvatud suur hulk De’Longhi ja Breville mudelid: Inissia, Pixie, Citiz, Citiz-Milk, Maestria, Gran Maestria, Le Cube, Lattissima, Lattissima+, Lattissima Touch, Essenza, Essenza Krups, Essenza Mini, Creatista, Creatista Plus, Creatista Pro, Creatista Uno, KitchenAid, Wacaco Minipresso NS, Prodigio, Expert and Concept. EI SOBI VertuoLine, Keurig ja Dolce Gusto kohvimasinatele.

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Kohvitüüp Kohvikapslid
Tootja Sealpod
Päritoluriik Taiwan
EAN X002MTQ3QD
Kapsel sobib Nespresso®

Video

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Taaskasutatav kapsel sobivad Nespresso® masinatele Sealpod “Starter Edition””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus