C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Taaskasutatavad kapslid sobivad Nespresso® masinatele Sealpod “Classic Edition”

  • Uus
  • Ainult Epoes
Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
35.90 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

Sealpod on originaal taastäidetav kapslisüsteem. Patenteeritud taaskasutatav roostevabast terasest Sealpod kapsel töötab täpselt, nagu su tavaline ühekordne kapsel. See Classic Edition on loodud Nespresso kapselkohvimasinatele. 

IDEAALNE SOBIVUS

Sealpod kapslid sobituvad enamike Nespresso kapslimasinatega – see muudab need turu kõige sobivaimateks taaskasutatavateks kapsliteks! Tuhandete katsete järel kinnitab Sealpod, et need kapslid on sinu kapslimasina jaoks täiesti ohutud. Need on ühekordsetest kapslitest lühemad, mistõttu ei kahjusta nad teradega plaati. 

HOIA KUUM PLASTIK EEMAL

Roostevabast terasest taaskasutatavad Sealpod kohvikapslid pakuvad alternatiivi, mis ei vähenda teie igapäevast naudingut tassitäiest lemmikkohvist. Vähenda ökoloogilist jalajälge, ning hoia oma tervist – tarbi vähem kuumtöödeldud plastikuga kokkupuutunud toitu. 

SÄÄSTA JA MAITSE ROHKEM 

Sealpod kapslid kestavad terve elu! Need võimaldavad sul raha kokku hoida, ning tarbimist vähendada – maitse pealt kokku hoidmata. Vali ükskõik milline soovitud kohv: väikekodade röstidest kuni specialty kohvideni üle terve maailma. Jahvata oma soovitud kohv peeneks, vali kas keskmised või tumedalt röstitud oad, ning täida kapsel 4.2-4.5 g (poolteist lusikatäit) värskelt jahvatatud kohviga. 

Mida pakend sisaldab: 

– 2 kapslit

– 2 värskuse kaant, mis võimaldab sul kapsleid eeltäita ja kuni 7 päeva hiljem kasutada!

– 1 lusikas

– 2 varu silikoonrõngast

– 120 kleebist

Ideaalne neile, kes:

Soovivad nautida oma valitud kohvi, tervislikku elustiili, kuid eelistavad oma tassikest kohvi planeedisõbralikumalt ja taskukohase hinnaga. Peamine vahe Starter Edition komplektiga on see, et saad kasutada kahte kapslit korraga. Ideaalne hea cappuccino jaoks! 

Sobiv: 

Enamikele Nespresso masinatele, ikaasaarvatud suur hulk De’Longhi ja Breville mudelid: Inissia, Pixie, Citiz, Citiz-Milk, Maestria, Gran Maestria, Le Cube, Lattissima, Lattissima+, Lattissima Touch, Essenza, Essenza Krups, Essenza Mini, Creatista, Creatista Plus, Creatista Pro, Creatista Uno, KitchenAid, Wacaco Minipresso NS, Prodigio, Expert and Concept. EI SOBI VertuoLine, Keurig ja Dolce Gusto kohvimasinatele.

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Kohvitüüp Kohvikapslid
Tootja Sealpod
Päritoluriik Taiwan
EAN 711347732836
Kapsel sobib Nespresso®

Video

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%

Ole esimene arvustaja “Taaskasutatavad kapslid sobivad Nespresso® masinatele Sealpod “Classic Edition””

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus