Tellige turvaliselt epoest või telefoni teel. Nädalavahetustel väljastavad meie poed ainult tellitud kaupa. Tööajad leiate siit.

Tilkumiskann Asobu “Stainless Steel White”

Tehnilised andmed Tooteinfo
Kogus
59.99 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

Asobu “Cold Brew” on kaasaskantav külmpruulitud kohvi valmistaja. Kuum vesi ja kohv loovad pigem happelist ja mõrkjat maitset, samal ajal kui külm vesi ja kohvi leotamine Asobu “Cold Brew” masinaga loob 80% väiksema happesuse ning sügavama, pehmema ja naturaalsema maitse. Lisaks toob see välja ekstra koguse kofeiini. Ilma soojuseta protsess säilitab paremini ka antioksüdante, muutes külmpruulitud kohvi tervislikumaks valikuks.

See kaasaskantav kohvivalmistaja on kaks-ühes külmpruulija, mida ei pea üldse külmkapis hoidma, muutes selle kõige mugavamaks masinaks turul. Pruulimisnõu on 100% BPA-vaba, purunematust tritaanist, millel on korduvkasutatav, lihtsalt puhastatav, roostevaba topeltseinaga ehitus, et pakkuda teile parima kvaliteediga kohvi. Kaasaskantav tass on valmistatud vasest vaakum-isolatsiooniga, nii et sinu külmpruulitud kohv püsib tunde jahendana.

Kuidas kasutada:

1. Täida sõel 36 grammi sinu lemmiku, keskmise jahvatusega kohviga.

2. Vala külm, filtreeritud vesi ringjate liigutustega kohvile. Tee seda kolm korda.

3. Ongi kõik!

Peale neid samme jäta oma kohvi jahtuma 12 tunniks ja peale seda saad nautida maitsvat, siidist, rikkaliku maitsega kohvi. Lihtsalt liiguta kaant, et nõu avada ja vajuta vabastamise nuppu, et kohv jõuaks alumisse nõusse. Lisa mõned jääkuubikud ja piima/koort ning voila – suh kohv on valmis pikaks päevaks tööl või 24h ringreisiks. Nõu on 100% lekkekindel, nii et võid selle rahulikult oma kotti visata või jätta selle oma pabereid täis töölauale. 

Kui sa soovid teed valmistada, toimib sõel täpselt sama hästi, seega saad sa valmistada ka mõnusalt kuuma (või külma) leotatud teed.

Tehnilised andmed

Üldised omadused

Tootja Asobu
Värv Valge
Maht 1 l
Päritoluriik Hiina
EAN 842591028380

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
0
0 hinnang(ud)
0%
0%
0%
0%
0%
Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus