Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva * 93% tellimustest tarnitakse järgmisel päeval

Spetsifikatsioonid
Üldised omadused
Mõõdud ja kaal
Tooteinfo
2014 a.)n- IMPRESSA J80n- IMPRESSA J85n- J9.2n- J9.3n- J90n- IMPRESSA Z7n- IMPRESSA Z9n- GIGA 5"}” data-sheets-userformat=”{"2":513,"3":{"1":0},"12":0}”>Vahetatav “Claris Blue” veefilter on mõeldud JURA kohvimasinatele. Filtri kasutamine tagab puhta ja selge vee ilma kahjulike komponentideta (katlakivi, raskemetallid jne.). Iga kohvitassi jaoks on vesi värskelt filtreeritud ja katlakivi eest kaitstud, mis tagab vee ja kohvi parema maitse. Filter ei sisalda kemikaale ja sellel on neutraalne pH-tase. Nautige alati värske ja puhta veega tehtud kohvi!
Veefilter “Claris Blue” sobib kõikidele JURA kohvimasinatele, millel on sinistvärvi filtrihoidja.
KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?
Kui Te pole kohvimasinas JURA “Claris Blue” filtri kasutamist aktiveerinud, siis peate seda vastavalt kohvimasina kasutusjuhendile tegema. Filter tuleb asetada veepaaki: tühjendage see olemasolevast veest ning eemaldage vana filter, paigaldage uus filter ja suruge kergelt, seejärel sulgege filtri hoidik ja täitke veepaak uue veega. Filtri vahetamisel soovitame järgida vastava mudeli kasutusjuhendit.
KUI TIHTI VEEFILTRIT VAHETADA?
Filter suudab puhastada kuni 50 liitrit vett ja tema maksimaalne tööiga on kaks kuud (filtri kasutamise alguskuupäeva saate filtrihoidikule märkida). Pärast seda ei toimi filter enam korralikult. Kohvimasin annab filtri vahetamise vajadusest automaatselt märku.
Sobib JURA kohvimasina mudelitele:
– A1
– A7
– A9
– ENA 7
– ENA 9
– ENA micro 1
– ENA micro 5
– ENA micro 8
– ENA micro 9
– ENA micro 90
– ENA micro easy
– F9
– F900
– GIGA 5
– IMPRESSA A5
– IMPRESSA A9
– IMPRESSA C55
– IMPRESSA F50
– IMPRESSA F55
– IMPRESSA F7
– IMPRESSA F8
– IMPRESSA F85
– IMPRESSA F95
– IMPRESSA J80
– IMPRESSA J85
– IMPRESSA J9
– IMPRESSA S9
– J10
– J500
– J90
– J95
Tihemini küsitud küsimused
Küsi toote koht
Hea
Качественный товар и быстрая доставка. Продавца рекомендую.
sobis
alati õnnestunud ost!
Filtrid hea hinnaga ja kättesaamine kiire. Järgmised filtrid ostan jälle teilt.