KUU PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
Tasuta kohaletoomine

alates 39€ sinu koju

9.3/10 kliendi hinnang

teenustele ja kvaliteedile

1mln.+ õnnelikku klienti

üle kogu maailma

3 specialty kauplust

ning lai valik

Veefilter JURA “Claris Smart Mini”

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
13.99 

Tarneaeg 1-3 tööpäeva *89% tellimusi tarnitakse järgmisel päeval

Tooteinfo

Kohv koosneb 98% ulatuses veest, seega on väga oluline kasutada kõrge kvaliteediga vett, et saavutada parim kohvi maitse. JURA “Claris Smart” filtrid väljendavad täiesti uut lähenemist vee filtreerimisele. RFID (Radio Frequency Identification) tehnoloogia lubab masinal automaatselt veefiltristaatust kontrollida. See tunneb ära sisestatud veefiltri ja aktiveerib automaatselt vastava režiimi. Kogudes pidevalt informatsiooni filtri kasutuse kohta, annab see kasutajale teada, kui filtri peaks välja vahetama. See mitte ainult ei lihtsusta filtri kasutamist, vaid tagab ka optimaalse jõudluse.

SOBILIK KÕIKIDELE VEETÜÜPIDELE

“Claris Smart” filtrid toimivad professionaalse ülesvoolu filtreerimise põhimõttel ning puhastavad iga tassi jaoks täpselt vajaliku koguse vett. Intelligentsed filtrid on ideaalsed kraanivee filtreerimiseks. Modifitseeritud graanulid filtreerivad katlakivi optimaalselt välja (isegi pehmema vee korral) ja vähendavad kahjulike ainete sisaldust paremini kui kunagi varem. Mineraalained ja fluoriidid, mida on vaja kohvi maitse esile pääsemiseks, jäävad vette täielikult alles. Kaltsiumkarbonaatide sisalduse optimaalne vähendamine ning kahjulike ainete tõhus väljafiltreerimine annab tulemuseks ideaalse maitsega kohvi.

HÜGIEEN MIS VASTAV TÜV STANDARDILE

Sõltumatu rahvuvaheline organisatsioon “TÜV Rheinland” on kinnitanud, et JURA kohvimasinad vastavad kõrgeimatele hügieenistandarditele. See tähendab, et JURA hooldustarvikud, mis on loodud optimaalse JURA masinate töö tagamiseks, garantieerivad parima võimaliku hügieeni ja puhtuse, mis vastab “TÜV” standarditele.

Sobib JURA kohvimasina mudelitele:

– ENA 8

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Tüüp Filtrid
Tootja Jura
Arv pakendis 1
Päritoluriik Šveits
EAN 7610917241026

Mõõdud ja kaal

Kaal 100 g

Tihemini küsitud küsimused

Soetasin kohvimasina "JURA ENA 8" 1.5 kuud tagasi, kuid ekraan näitab veefiltri vahetuse vajadust. Kas on võimalik, et esimene filter ei ole enam kasutamiseks sobilik? Kasutusjuhendis on öeldud, et "Claris" filter sobib igat tüüpi veele (kasutame vett kohalikult tarnijalt).

Esiteks on väga oluline kasutatava vee karedus korrektselt identifitseerida. Seda saad teha karedustesti abil, mis masinaga kaasas on. Kui savelstad masinasse korrektse veekareduse, kalkuleerib see täpse veefiltri vahetuse vajaduse. Olenevalt sinu vee karedusest pead vahetama filtrit iga 50-80 liitri järel (sealhulgas ka loputused).

Kas see vastus oli kasulik? 1 0

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
5.00
8 hinnang(ud)
100%
0%
0%
0%
0%

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus