left-image right-image
Valentinipäevani on jäänud:
 • 00

  Päev.

 • 00

  Tundi

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Näita oma armastust meie Valentinipäeva kohviga
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Valentinipäevaks
1+1 PARALLEL 1 kg kohviubadele. Leiad selle siit.

Veefilter JURA “Claris Smart Mini”

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
13.99 

Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva * 93% tellimustest tarnitakse järgmisel päeval

Veefilter JURA “Claris Smart Mini”
Veefilter JURA “Claris Smart Mini”
Laos
13.99 

Spetsifikatsioonid

Tooteinfo

Kohv koosneb 98% ulatuses veest, seega on väga oluline kasutada kõrge kvaliteediga vett, et saavutada parim kohvi maitse. JURA “Claris Smart” filtrid väljendavad täiesti uut lähenemist vee filtreerimisele. RFID (Radio Frequency Identification) tehnoloogia lubab masinal automaatselt veefiltristaatust kontrollida. See tunneb ära sisestatud veefiltri ja aktiveerib automaatselt vastava režiimi. Kogudes pidevalt informatsiooni filtri kasutuse kohta, annab see kasutajale teada, kui filtri peaks välja vahetama. See mitte ainult ei lihtsusta filtri kasutamist, vaid tagab ka optimaalse jõudluse.

SOBILIK KÕIKIDELE VEETÜÜPIDELE

“Claris Smart” filtrid toimivad professionaalse ülesvoolu filtreerimise põhimõttel ning puhastavad iga tassi jaoks täpselt vajaliku koguse vett. Intelligentsed filtrid on ideaalsed kraanivee filtreerimiseks. Modifitseeritud graanulid filtreerivad katlakivi optimaalselt välja (isegi pehmema vee korral) ja vähendavad kahjulike ainete sisaldust paremini kui kunagi varem. Mineraalained ja fluoriidid, mida on vaja kohvi maitse esile pääsemiseks, jäävad vette täielikult alles. Kaltsiumkarbonaatide sisalduse optimaalne vähendamine ning kahjulike ainete tõhus väljafiltreerimine annab tulemuseks ideaalse maitsega kohvi.

HÜGIEEN MIS VASTAV TÜV STANDARDILE

Sõltumatu rahvuvaheline organisatsioon “TÜV Rheinland” on kinnitanud, et JURA kohvimasinad vastavad kõrgeimatele hügieenistandarditele. See tähendab, et JURA hooldustarvikud, mis on loodud optimaalse JURA masinate töö tagamiseks, garantieerivad parima võimaliku hügieeni ja puhtuse, mis vastab “TÜV” standarditele.

Sobib JURA kohvimasina mudelitele:

– ENA 4 (EA)

– ENA 4 (EB)

– ENA 8

– ENA 8 (EC)

– ENA 8 (ECS)

Tihemini küsitud küsimused

Soetasin kohvimasina "JURA ENA 8" 1.5 kuud tagasi, kuid ekraan näitab veefiltri vahetuse vajadust. Kas on võimalik, et esimene filter ei ole enam kasutamiseks sobilik? Kasutusjuhendis on öeldud, et "Claris" filter sobib igat tüüpi veele (kasutame vett kohalikult tarnijalt).

Esiteks on väga oluline kasutatava vee karedus korrektselt identifitseerida. Seda saad teha karedustesti abil, mis masinaga kaasas on. Kui savelstad masinasse korrektse veekareduse, kalkuleerib see täpse veefiltri vahetuse vajaduse. Olenevalt sinu vee karedusest pead vahetama filtrit iga 50-80 liitri järel (sealhulgas ka loputused).

Kas see vastus oli kasulik? 1 0

Küsi toote koht

Saada küsimus

Arvustused

5.00
9 hinnang(ud)
100%
0%
0%
0%
0%
 • juuni 25, 2021

  kasutusaeg üpris väike

  Kas see vastus oli kasulik?
 • juuni 6, 2021

  Muud varianti ei ole Jura ena 8-le. Keskmise karedusega vee puhul tuleb päris tihti vahetada.

  Kas see vastus oli kasulik?

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus