Romantiline õhtusöök

Ei suuda välja mõelda, kuidas oma kallimat üllatada? Kingi talle soojust, sest miski ei väljenda seda paremini kui värskelt valmistatud tass tema lemmikkohvi.

Valmista see väikse, kuid võimsa Nespresso "Essenza Mini Triangle Red" kohvimasinaga, kasutades aromaatseid Mokito "Intenso" kohvikapsleid.

 

Pidutse sõpradega

 

Kutsu oma sõbrad filmiõhtule või soolaleivapeole. Šokolaad ja kohv on pikale ajaveetmisele mõnusaks kaaslaseks.

Eksperimenteeri Café Liégeois "Puissant" jahvatatud kohviga ja De'Longhi, poolautomaatse kohvimasinaga - sa ei kahetse.

Hetk iseendale

 

Ära unusta ka ennast vahel hellitada. Peale pikka nädalat või rasket päeva võta hetk iseendale ja naudi suurt tassi oma lemmikteed. Haara amps mõnusat šokolaadi või pehmet šokolaadimääret, sest sa oled selle ära teeninud.

Karp Harney & Sons “Cranberry Autumn” teed, kombineerituna Galler “Assortment” šokolaadidega pakub sulle mõnusat seltsi nii filmi kui ka raamatu kõrvale.

Gurmeekohting

 

Sa ei vaja kolmekäigulist õhtusööki, et oma kaaslasele muljet avaldada. Hästi valitud kohvioad, huvitav kohvivalmistusviis ja kena väljapanek võtab su kaaslase sõnatuks. Stiilne, või mis?

Et muuta asju lihtsamaks, soovitame Bialetti mokakohvi kannu, kena kahla espressotassi ja pakki täidlast "Indonesia Sumatra" kohvi.

Kampaaniad ja soodustused ei ole kombineeritavad. Piiratud kogus. Kampaania kehtib kuni 17.02.2020. Hinnad on näidatud tootja soovitatud jaehinnana väljalaskeaastal. See hind võib erineda turu jaehinnast. Sama toodet võib olla hetkel müügis ja minevikus müüdud teistes poodides erineva hinnaga.