C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Kohvimasinad

Sadu erinevaid kohvimasinaid ja kohvivalmistamise seadmeid, mis täidavad ka kõrgeimad nõudmised

Kohvimasinad

TOP kohvimasinad

Meie kaubamärgid

Kuidas automaatset kohvimasinat hooldada?

Automaatse kohvimasina hooldus on küllaltki lihtne, kuna see on väga…
Loe veel

Automaatse kohvimasina hooldus on küllaltki lihtne, kuna see on väga automatiseeritud. Masin ise annab vajalikest hooldusprogrammidest märku. Automaatse kohvimasina hooldused saab jagada igapäevasteks ja mitte-igapäevasteks.

Igapäevane hooldus:
1. Täida vee ja ubadega (kui vajalik).
2. Kui seadmel on piimasüsteem, pese see läbi ja võta osadeks (isegi kui masinal on automaatne loputusprogramm).
3. Eemalda sahtlist kohvijäägid, kalla ära jääkvesi ja pese alus.

Mitte-igapäevane hooldus:
1. Kui kasutad veefiltrit, peab seda regulaarselt vahetama (umbes iga kahe kuu tagant).
2. Katlakivieemaldusprogramm. Automaatne kohvimasin küsib seda ise. Väga oluline on teha seda õigeaegselt ja selleks ettenähtud vahenditega (kindlasti ei tohiks kasutada sidrunhapet ega äädikat!).
3. Puhastusprogramm. Automaatne kohvimasin küsib seda ise. Programm on oluline kohvirasvade ja jääkide eemaldamiseks. Puhastusprgrammi peaks teostama iga paarisaja tassi järel.
4. Manuaalne kohvimooduli/keeduploki puhastus. Kord kuus soovitame keeduploki eemaldada, voolava vee all pesta, kuivatada ja liikuvaid osi ettenähtud määrdega õlitada. (Seda peab tegema kõigi masinate puhul - välja arvatud JURA masinad).

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Milline kohvimasin valmistab maailma parimat kohvi?

Kohvimasin ei tekita maitsetule kohvile head maitset. Kohvi maitse sõltub…
Loe veel

Kohvimasin ei tekita maitsetule kohvile head maitset. Kohvi maitse sõltub sellest, mida sa kohvimasinasse paned. Kahjuks saab kohvimasin ka väga kergelt hea kohvi "rikkuda". Kuidas? Kui see ei ole korrektselt reguleeritud (jahvatusaste on ebatäpne, temperatuur on vale) või masin on seest määrdunud (kohvijääkidest tekkinud ummistus, hallitus) - nii muutub ka kõige maitsvam kohv maitsetuks.
Miks siis kohvimasinate hinnad nii erinevad on, kui kohvimaitse on võimalik samasuguseks reguleerida?
Kohvimasinat ostes maksad sa jookide valiku, reguleerimise ja programmeerimisvõimaluste, lihtsa kasutamise, lihtsa hooldamise, disaini, kvaliteetse korpuse ja brändituntuse eest.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Millised on kohvimasinate tüübid?

Kohvimasinaid saab liigitada nende tüübi järgi nii: 1. Automaatsed kohvimasinad.…
Loe veel

Kohvimasinaid saab liigitada nende tüübi järgi nii:
1. Automaatsed kohvimasinad. Valmistavad kohvi ubadest ja ühe nupuvajutusega. Olenevalt piimasüsteemist saab sellega valmistada ka piimajooke. Neid masinaid saab jagada kodu-, kontori-, ja vending kategooriatesse.
2. Poolautomaatsed kohvimasinad. Tuntud ka kui espressomasinad, mis võimaldavad sul barista olla. Jahvata oad soovitud jämedusse, kasutades selleks eraldiasuvat või kaasasolevat (kui on masinal lisaks) veskit, pressi jahvatatud kohv tamperiga portafiltri sisse, sisesta käepide masinasse, vajuta nuppu - ja valmista üks või kaks tassi kohvi. Manuaalse otsikuga saab piima vahustada. Neid masinaid saab jagada kodu-, ja professionaalset tüüpi masinateks.
3. Kapselkohvimasinad. Valmistab kohvi kapslist. Omapära: Iga kapslisüsteem kasutab ainult talle sobivaid kapsleid.
4. Kohvivalmistajad. Filter-, või moka süsteemiga kohvivalmistajad, mis kasutavad eeljahvatatud kohvi.
5. Perkolaatorid. Masinad, mida kasutatakse väga suurte koguste kohvi valmistamiseks, mis on eriti populaarsed Horeca alal.
6. Erinevad kohvivalmistajad. Tõusvas trendis olevad kohvivalmistustööriistad, millega saab eksperimenteerida spetsiifiliste kohvimaitsetega.Chemex, Aeropreoss, V60, Presskann jne..

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Kuidas automaatsed kohvimasinad üksteisest erinevad?

Kohvimasinaid on nii suur valik, et kindlasti mõtlevad paljud, mis…
Loe veel

Kohvimasinaid on nii suur valik, et kindlasti mõtlevad paljud, mis on nende erinevused. Lisaks kõigub nende hind 300 kuni tuhandete eurodeni. Põhierinevused:
1. Valmistatavate jookide valik. Mõned masinad valmistavad ainult espressot ja musta kohvi, kui teised valmistavad mitukümmet retsepti vaid ühe nupuvajutusega.
2. Piimasüsteemi tüüp. Erinevaid piimasüsteeme on peamiselt kolme tüüpi: auruotsikuga masinad (piima vahustamine käib manuaalselt, nagu baristal), automaatse vahustaja, mis on kohvimasinast eraldi (masin valmistab piimavahtu kohvist eraldi), täisautomaatse piimasüsteemiga masin (vajuta lihtsalt nuppu, ja masin valmistab ise piimajoogi). Täisautomaatseid piimasüsteeme on mitut tüüpi: ühendatud piimavoolikuga (voolik käib otse piimapakki) ja integreeritud piimaanumaga.
3. Reguleeri maitset. Kõikidel automaatsetel kohvimasinatel on võimalus muuta jahvatusastet, kasutatava kohvi kogust , veetemperatuuri ja joogi suurust. Küsimus on selles: Kui palju sa tegelikult reguleerida saad? Kas sa saad valida kahe või kaheteistkümne hulgast? Superautomaatsetel kohvimasinatel saab muuta lausa läbi kohvi voolava vee survet (olenevalt konsistentsist ja soovitud kohvimaitsest lähtudes) ja piimavahu konsistentsi ning temperatuuri.
4. Programmeerimisvõimalused. Soodsama poole masinatel saab reguleerida vaid konkreetseid parameetreid. Superautomaatsetel masinatel on võimalus kõigi seadistusi programmeerida ja salvestada. Seda nii ühele inimesele kui ka tervele perele eraldi - luues eraldi profiile. Sel viisil saab igaüks nautida omanimelist erimenüüd oma lemmikjookidega.
5.Juhtimise tüüp. Olenevalt masinal olevast esipaneelist on juhtimine keerulisem või siis kergem. Tegemist võib olla väikese tekst-ekraaniga ja ikoonidega või siis laia värvilise ekraani ja nutiseadmisest juhtimise võimalusega.
6. Hooldus. Soodsamatel kohvimasinatel on hooldusprotsess kuvatud sümbolitega - ilma kasutusjuhendita on hooldusprogrammi võimatu teostada. Superautomaatsete kohvimasinate puhul on hooldusjuhised selgelt ja arusaadavalt ekraanile kuvatud - vajalik on vaid ekraanil näidatud juhiste järgi programm teostada. Lisaks on osad masinad veelgi automaatsemad ja nõuavad vähem manuaalset puhastamist, kui teised vajavad täielikku käsitsi lahti võtmist.
7. Disain ja korpuse materjalid. Automaatse kohvimasina korpus võib olla lihtsast plastikust, metallist, läikiv või matt, või kaetud hoopis veelgi luksuslikumate materjalidega. Neil võib olla veepaagi või tassivalgustus, pakkudes unikaalseid, huvitavaid kujusid ja disaine.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Nautige kohvi kodus või kontoris kiiresti ja vaevata. Kergesti valmistatud täiuslik cappuccino või latte suurepärase piimavahuga. Meie sortimendist leiate hästi tuntud ja armastatud kohvimasinate kaubamärgid. Kui teil on kiire, proovige kapslite kohvimasinaid, mis ei vaja suurt hooldust. Padja-kohvimasinad võivad ka teie lemmikkohvi valmistada kiiresti. Kui soovite ise kohvi valmistamises osaleda, valige poolautomaat, mis võimaldab teil kohvi valmistada juba jahvatatud kohviubadest või kasutada kohviube. Kui otsite kaasaegset ja professionaalset lahendust – proovige integreeritud kohvimasinaid, mis parandavad teie köögi ilmet. Võite proovida ka ebatavalisi kohvimasinaid – moka või filter-kohvimasinaid. Need kohvimasinad ei võimalda mitte ainult nautida tihket ja selget kohvi maitset, vaid ka teie interjööri täiustada. Professionaalseks kasutamiseks kohvikutes või baarides kasutage suure võimsuse ja mahutavusega perkolaatoreid. Kui teil on küsimusi, aitame teil vajaduse järgi valida parima kohvimasina.