Kogu Mokito kohvisari -40%!

Kohvimasin Franke “A400”

Tehnilised andmed Tooteinfo
Küsi pakkumine

Tooteinfo

Franke “A400” – professionaalne kohvimasin, mis on loodud kasutades tippklassi tehnoloogiaid. Nüüdsest on laitmatud kohvijoogid saadaval igale kohvisõbrale!

See kohvimasin sobib ideaalselt igasse poodi, raamatukokku, kontorisse, hotelli või kohvikusse. Ükskõik millega su ettevõte tegeleb, selle masinaga saate nautida maitsvaid kohvijooke igal ajal.

LIHTNE JUHTIMINE

Tänu interaktiivsele puuteekraanile on masinat lihtne juhtida. Intuitiivne piltidega menüü ja sümbolid aitavad igal kohviaustajal valida soovitud joogi ja seadistada muud parameetrid.

Masinale saab anda mitu erinevat käsklust korraga. Peale seda valmistatakse need joogid üksteise järel, nupuvajutusega. See omadus on eriti oluline töötajatele, kel on vaja valmistada palju erinevaid jooke korraga.

IDEAALNE PIIMAVAHT

“FoamMaster” tehnoloogia tagab, et iga piimavahuga jook saab kaetud pehme, ideaalselt tasakaalus piimavahuga.

KERAAMILINE VESKI

Selle kohvimasina veski on lihtsasti ligipääsetav, eemaldades kohviubade mahuti. Veski jahvatusastet saab muuta. Masina keraamilise veski kettad on eriti tugevad ja vastupidavad ning säilitavad jahvatamisel kõik kohviubade head omadused.

LIHTNE HOOLDUS

Automaatne puhastusprogramm “CleanMaster” puhastab terve kohvivalmistamise süsteemi. Laitmatu hügieen ei taga ainult kohvijookide parimaid maitseomadusi, vaid ka kohvimasina hea jõudluse.

Tehnilised andmed

Üldised omadused

TüüpTäisautomaatsed
TootjaFranke
VärvMust
KasutavadKohvioad
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?Jah

Juhtimine

EkraanPuutetundlik
Kohvimasina menüü keeledinglise

Tihemini küsitud küsimused

Saada küsimus

Tagasiside
(0)
Facebook'i kommentaarid
()
0
0 hinnang(ud)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)