Kohvimasin LELIT "Bianca PL162T" - KohviSemu
Musta reede pakkumised kuni -50%

Kohvimasin LELIT “Bianca PL162T”

Tehnilised andmed Tooteinfo

Valmistatavad retseptid

Aur Espresso Kuum vesi Must kohv
Küsi pakkumine

Soovitame koos osta

Kokku: 353.98

Säästa

Tehnilised andmed

Tüüp

Poolautomaatsed

Tootja

Lelit

Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvitabletid

Veepaagi maht

2.5 l

Piimavahustusotsiku tüüp

Manuaalne vahustaja

Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?

Jah

Kohvimasina juhtimine

Manuaalne

Manomeeter

Jah

Filtri diameeter

58 mm

Võimsus

1400 W

Sügavus

40 cm

Kõrgus

40 cm

Laius

29 cm

Päritoluriik

Itaalia

EAN

8009437000326

Kaal

22 kg

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

Iga LELIT espressomasin on loodud ja disaintud, et pakkuda optimaalset temperatuuri ja veesurvet, mis on vajalikud erakordse espresso tegemiseks. Tänu neile masinatele saate oma koju viia tükikese Itaalia ajalugu.

NUPUGA KONTROLLITAV KOHV

Nuppu keerates saate reguleerida vee jooksu kuni see jõuab 10 bar-ni. Nii saate kohvi valmistamist ise kontrollida, et saada parim võimalik tulemus erinevat tüüpi kohvidega.

LCC – LELITI KONTROLLSÜSTEEM

LCC (Lelit Control Center) – see on uusim juhtprogramm, mis teeb Leliti espressomasinate funktsioonid veelgi tõhusamaks. Tänu uuele, mugavale LCD ekraanile on selle masina juhtimine veelgi lihtsam ja see disainiti vastavalt uusimatele trendidele. LCC süsteem lubab kontrollida erinevaid parameetreid nagu kohvi valmistamise temperatuur, auru temperatuur ja eelinfusiooni aeg. Süsteemi abil saate juhtida ka boilerit ja seda sisse-välja lülitada, kohvi valmimise kronomeetrit, puhkerežiimi seadeid ning ka jookide loendureid.

FILTRIHOIDJA

58 mm filtrihoidja puust käepideme ja innovatiivse “Coffee Slide” tilaga võimaldab valmistada kaks tassi üheaehdselt. Tila pikkus ja mugav käepide garanteerivad parima tulemuse.

VEEPAAK AUTOMAATLÜLITUSEGA

Masinal on veepaak, mida saab lihtsalt eemaldada lihtsaks puhastuseks. Paaki saab asetada masina külge kolmes positsioonis (vasakule, taha või paremale). Paak on masinast eraldiseisev ja seega ei lähe vesi veepaagis asjatult kuumaks.

KAKS BOILERIT

Kaks erinevat boilerit – üks auru ja kuuma vee jaoks ning üks kohvi valmistamiseks. See tagab suurema temperatuuristabiilsuse ja võimaldab üheaegselt kohvivalmistamise ja piimavahustamise.

Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus