Kohvimasin Melitta F76/0-200 Barista TS SST - KohviSemu

Clear

Küsi pakkumine

Kontakteerume teiega 15 minuti jooksul
(tööajal)

Aitäh!

Võtame teiega varsti ühendust!

Tarne 1-2 tööpäeva

Kohvimasin Melitta F76/0-200 Barista TS SST

Tagasiside
Valmistatavad retseptid

Americano Café au lait Cafè Latte Caffè crema Cappuccino Espresso
Tehnilised andmed
Tüüp

Täisautomaatsed

Tootja

Melitta

Värv

Roostevaba teras

Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvioad

Kohvimasina ekraan

Värviline

Kohvimasina menüü keeled

inglise

Veepaagi maht

1.8 l

Kohviubade mahuti

270 g

Piimavahustusotsiku tüüp

Automaatne voolikuga vahustaja

Kohviveski tüüp

Terasest

Mitu musta kohvi saab valmistada korraga

2

Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga

2

Reguleeritav tassi suurus

Jah

Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?

Jah

Kas kohvimasin valmistab kuuma piima?

Jah

Reguleeritav kohvi kangus

Jah

Maksimaalne arv salvestatavaid retsepte

21

Maksimaalne tassi kõrgus

14 cm

Programmeeritav veetemperatuur

Jah

Katlakivieemaldusprogramm

Jah

Piimasüsteemi puhastusprogramm

Jah

Masinapuhastusprogramm

Jah

Automaatne loputus

Jah

Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides)

18

Reguleeritav kohvi kogus

Jah

Võimsus

1450 W

Veepumba rõhk

15 BAR

Sügavus

46.7 cm

Kõrgus

37.2 cm

Laius

25.9 cm

Päritoluriik

Saksamaa

EAN

4006508215966

Kaal

11 kg

Tassisoojendaja

Jah

Soovitame koos osta

Kokku: 353.98

Säästa
Video arvustused
Tooteinfo

Ideaalne kohvimasin tõelisele kohviaustajale. Sellel kohvimasinal on kõik funktsioonid, mida võib vaja minna kohvi valmistamiseks kodus. Veelgi enam, see masin meeldib kindlasti neile, kes elavad koos teiste kohviaustajatega. Peale tavapäraste kohvimasinate funktsioonide on sellel masinal üks lihtsamaid puhastusprotseduure, lai valik seadistatavaid retsepte (21 retsepti, kuni 8 kasutajaprofiili) ning on ka väga lihtsasti kasutatav. Masinaga komplektis kaasas on piimatermos. Selle masinaga saate teha kõiki kohvijooke, kaasaarvatud piimajooke, ühe nupuvajutusega.

2 KOHVIUBADE MAHUTIT AUTOMAATSE PUHASTUSEGA

See on üks kõige vingemaid funktsioone, mida võib väga harva leida teistelt kodukasutuseks mõeldud mudelitelt. See on elupäästjaks kodudes, kus on kaks erinevate maitsetega kohvigurmaani. Melitta F76 on erakordselt hästi tehtud kahe kohvioa mahutiga. See süsteem lubab kohvimasinas kasutada kahte erinevat tüüpi kohviuba ning peale igat jahvatust puhastab süsteem automaatselt kohviveski. See tehnoloogia võimaldab Teil valmistada jooke nagu “red eye” või “black eye” ning nautida ka kahte erinevat oatüüpi. See on suurepärane lisavõimalus neile, kes tahavad nautida kofeiinivaba kohvi, kuna saate ühes mahutis hoida kofeiinivabasid kohviube.

21 KOHVIRETSEPTI JA KUNI 8 KASUTAJAPROFIILI

Veel üks kord – see masin on lihtsalt sobilik kui majas on rohkem kui üks kohvinautleja. Iga inimene (kuni 8) saab luua ja seadistada oma kohviretsepte. Rohkem piima? Rohkem vett? Soovite cappuccino’t eriti suure piimavahu kogusega? Igat profiili saab seadistada – jookide temperatuurid, piima ja vee kogus igale ühele 21-st kohviretseptist. Täpselt teie soovide kohaselt!

VÄRVILINE TFT EKRAAN

Iga masina funktsioon on selgelt kuvatud masina esipaneelil asuval värvilisel TFT-ekraanil. Mugav ja intuitiivne kasutajaliides teevad jookide valmistamise lihtsaks ja kiireks. Ekraanil kuvatakse ka kõik vajalikud hooldustoimingud (puhastamine, katlakivieemaldus, piima-, vee- või ubademahuti tühjendamine). Peate vaid selle eest hoolitsema, et masin saaks jätkata maailma kõige maitsvama joogi valmistamist… Vastavalt teie soovidele!

ÜHE NUPUVAJUTUSEGA – KAKS TASSI SOOVITUD KOHVIJOOKI

Melitta F76 on väga võimas kohvimasin. Uusim tehnoloogia koos nutikate insenerilahendustega lubab valmistada kaks tassi (kaasaarvatud piimakohvid) ühe nupuvajutusega. Masinal on ka reguleeritava kõrgusega kohvitila – et iga tass sobiks – alustades väikesest espressost ja lõpetades kõrgete ja laiade latte macchiato klaasidega!

PIIMATERMOS

See kohvimasin tuleb koos mugava piimatermosega. Melitta F76-l ei ole integreeritud piimaanumat, seega kui teil jääb natuke piima termosesse alles – lihtsalt pange see külmkappi ja piim seisab kauem värskena. Seda termost on ka väga lihtne puhastada ja hooldada.

Tagasiside

Ühtegi arvustust veel ei ole.

Küsimused ja arutelu