Tasuta kohaletoomine alates 20 €

Kohvimasin Philips “Series 2200 EP2230/10”

(2)
Tehnilised andmed Tooteinfo
0% järelmaks, 0 € esimene makse ja 0 lepingutasu kõigi automaatsete kohvimasinatega. Kampaaniad ja soodustused ei ole kombineeritavad. Kampaania kehtib kuni 04.05.2020
Osta see kohvimasin ja saa eksklusiivne kingitus - 1 kg "Parallel 12" kohviube. Kingitus lisandub automaatselt. Kampaaniad ja soodustused ei ole kombineeritavad. Piiratud kogus. Kampaania kehtib kuni 04.05.2020

Valmistatavad retseptid

Cappuccino Espresso Kuum vesi Must kohv

Clear
  • Tarne 1-5 tööpäeva

Saate kasutada ühte meie liisingupartneritest

Soovitame koos osta

Kokku: 353.98

Säästa

Tehnilised andmed

Tüüp

Täisautomaatsed

Tootja

Philips

Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvioad

Kohvimasina ekraan

Puutetundlik

Veepaagi maht

1.8 l

Kohviubade mahuti

275 g

Piimavahustusotsiku tüüp

Integreeritud piimaanum

Kohviveski tüüp

Keraamiline

Mitu musta kohvi saab valmistada korraga

2

Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga

1

Reguleeritav tassi suurus

Jah

Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?

Jah

Reguleeritav kohvi kangus

Jah

Maksimaalne tassi kõrgus

150 mm

Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides)

12

Võimsus

1850 W

Sügavus

36.6 cm

Kõrgus

43.4 cm

Laius

24.7 cm

Päritoluriik

Rumeenia

EAN

8710103886037

Kaal

8 kg

Loe veel
Näita vähem

Tooteinfo

Maitsvad ja vastavalt iga kohvisõbra maitse-eelistustele valmivad kohvijoogid värskelt jahvatatud ubadest – see saab reaalsuseks Philips “Series 2200 EP2230/10” kohvimasinaga.

Vaid üks nupuvajutus ja saate valmistada tassi espressot, musta kohvi või cappuccino’t. Tänu “LatteGo” süsteemile saab iga piimapõhine kohvijook kaetud siidise ja ühtlase piimavahuga.

Intuitiivne puutetundlik ekraan teeb masina kõigi funktsioonide juhtimise äärmiselt lihtsaks. Kohvimasina ekraanil näidatakse saadaval olevate jookide valikud ikoonidena. Tänu “My Coffee Choice” funktsioonile saate seadistada jookide kangust ja kogust.

UNIKAALSE DISAINIGA PIIMAANUM

“LatteGo” piimasüsteem lihtsaks ja mugavaks piima külmkapis või masina küljes hoidmiseks. Suure kiirusega vahustav süsteem koosneb vaid kahest osast ning toimib ilma piimavoolikuta. Kaheosalist süsteemi saab puhastada vaid 15 sekundiga kraani all!

“LatteGo” vahustaja segab piima ja õhu suurel kiirusel oma vahustamiskambris, nii et iga piimapõhine jook saab kaetud siidise ja maheda piimavahuga.

100% KERAAMILINE VESKI

100% keraamiline veski on tugev ja vastupidav. See jahvatab kohviubasid täpselt ning kindlustab, et saate parima kohvijoogi. Veskil on 12 jahvatusastet, mis lubab teil jahvatatada oma lemmikube väga peeneks kange espresso jaoks või hoopis jämedamaks kergemate kohvijookide tarbeks. Need vastupidavad veskid peavad vastu vähemalt 20 000 tassi kohvi.

LIHTNE HOOLDUS

Kohvigrupp ehk tõmbekamber on täisautomaatse kohvimasina üks olulisemaid osi, kuna vastutab põhiliselt valmiva joogi kvaliteedi eest. Sellel masinal saab seda mehhanismi eemaldada, avades masina külje peal oleva luugi. Puhastage kohvigruppi regulaarselt jooksva vee all.

Uus ja innovaatiline “AquaClean” veefilter lubab teil ära kasutada oma kohvimasina kõiki võimalusi. See lubab masinaga valmistada kuni 5000 tassi ilma katlakivieemaldust läbi viimata. Kui AquaClean filter on sisestatud, siis katlakivieemalduste küsimine deaktiveerub automaatselt. Filtrit tuleks vahetada iga 3 kuu tagant.

Loe veel
Näita vähem

Küsimused ja arutelu

Jäta hinnang
Tagasiside (2)
Facebook Tagasiside
5.0
  1. Mihkel K.

    Väga hea ja praktiline masin.

  2. Osi. Hea kohvi armastaja,...

    Parim kohviautomaat praegu ! Peale mõninga ajalist kasutamist: olen väga rahul, väga hea kohviautomaat ! Piimavaht jääb väga mõnus selle aparaadiga ja kohv jääb natuke kuumem võrreldes sarnaste , teiste markide kohviautomaatidega ! Menüü valikud on kohvi valmistamisel väga lihtsad kasutada ! Kohviaparaati on lihtne puhastada ja veeanum on väga hea ja lihtsa lahendusega ! Kuna aparaadil on puutetundlikud nupud, siis kohati ei olenupud väga tundlikud ja vajab uuesti vajutamist ! Olen kasutanud varem palju kallimaid kohvi automaate ja pean mainima, et see Philips aparaat on palju parem nendest ! Plussid: Kohv jääb väga hea, väga lihtne kasutada ja hooldada, väga soodne mudel ! Miinused: Mahutundlikud nupud vajavad natuke harjumist .Kaupluses on väga head kohvi tundjad ! Soovitan !