Tellige epoest või külastage meie poode! Meie poodide tööajad leiad siit.

Kohvimasin Philips “Series 5000 LatteGo EP5331/10”

Tehnilised andmed Tooteinfo
Toodet ei toodeta enam

Tooteinfo

Uus ja mugav disain Philips “LatteGo” süsteemi näol. Jookide valmistamine vaid ühe nupuvajutusega ning mugav hooldamine uue, eriti lihtsalt puhastatava piimaanumaga.

Valmistage aromaatseid kohvijooke nagu espresso, must kohv, cappuccino ja latte macchiato vaid nupuvajutusega. “LatteGo” süsteem lubab teil kiirelt ükskõik millisele joogile teha peale siidise piimavahu. Süsteem on ka eriti lihtsalt puhastatav – seda saab teha vaid 15 sekundiga.

VALIK KOHVIJOOKE

Mõeldud just piimaga kohvi sõpru silmas pidades, lubab Philipsi masin valmistada 8 erinevat jooki, kaasaarvatud piimakohv café au lait. Kohvimasin lubab ka individuaalselt kõiki jooke seadistada ja neid seadeid salvestada. Muutke kohvi kogust, kangust (5 astet) ja jahvatusastet (samuti 5 astet). Uue “LatteGo” süsteemiga saate kiirelt valmistada ka maitsva piimavahu.

Kui soovite espressot, tavalist musta kohvi või piimapõhiseid jooke, siis see masin toob soovitud tulemuse kiirelt teie tassi. 8 retsepti: espresso, kuum vesi, cappuccino, must kohv, piimavaht, latte macchiato, café au lait, americano. Nautige laia valikut jooke, sobilikud igaks olukorraks.

UNIKAALSE DISAINIGA PIIMAANUM

“LatteGo” piimasüsteem lihtsaks ja mugavaks piima külmkapis või masina küljes hoidmiseks. Suure kiirusega vahustav süsteem koosneb vaid kahest osast ning toimib ilma piimavoolikuta. Kaheosalist süsteemi saab puhastada vaid 15 sekundiga kraani all!

“LatteGo” vahustaja segab piima ja õhu suurel kiirusel oma vahustamiskambris, nii et iga piimapõhine jook saab kaetud siidise ja maheda piimavahuga.

100% KERAAMILINE VESKI

100% keraamiline veski on tugev ja vastupidav. See jahvatab kohviubasid täpselt ning kindlustab, et saate parima kohvijoogi. Vastupidiselt teistest matejalidest veskitele aitab keraamiline veski ära hoida ubade ülekuumenemist jahvatamise ajal. Sellel veskil on ka 5 jahvatusastet, mis lubab teil jahvatatada oma lemmikube väga peeneks kange espresso jaoks või hoopis jämedamaks kergemate kohvijookide tarbeks. Kohvi valmistamine vastavalt oma individuaalsele maitsele pole kunagi olnud nii lihtne!

LIHTNE HOOLDUS

Automaatne loputus hoiab masina puhtana peale iga tassi kohvi valmistamist. 

“AquaClean” veefilter lubab teil ära kasutada oma kohvimasina kõiki võimalusi. See lubab masinaga valmistada kuni 5000 tassi ilma katlakivieemaldust läbi viimata. Kui “AquaClean” filter on sisestatud, siis katlakivieemalduste küsimine deaktiveerub automaatselt. Filtrit tuleks vahetada iga 3 kuu tagant.

“LatteGo” piimasüsteemi võib pesta ka nõudepesumasinas.

Esimeseks tassiks kohviks

Uus kohvimasin küsib kohvi! Siin on mõned kohvid mis sobivad nii mustalt kui piimaga joomiseks.

+ toode(t):

Tehnilised andmed

Üldised omadused

Tüüp Täisautomaatsed
Tootja Philips
Garantiiaeg 24 kuud
Kasutavad Kohvioad
Piimavahustusotsiku tüüp Integreeritud piimaanum
Kohviveski tüüp Keraamiline
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett? Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma piima? Jah
Personaalsed retseptid 1
Võimsus 1850 W
Veepumba rõhk 15 BAR
Päritoluriik Rumeenia
EAN 8710103859437

Juhtimine

Ekraan Must/valge

Mahutavus

Veepaagi maht 1.8 l
Kohviubade mahuti 250 g
Reguleeritavad kohvitilad 150 mm
Kohvijäägi mahutavus (portsjonid) 15

Seaded

Koguse valik mustale kohvile 2
Koguse valik piimakohvile 1
Reguleeritav tassi suurus Jah
Reguleeritav kohvi kangus Jah

Hooldusprogrammid

Katlakivieemaldusprogramm Jah
Piimasüsteemi puhastusprogramm Jah
Masinapuhastusprogramm Jah
Automaatne loputus Jah

Mõõdud ja kaal

Sügavus 43 cm
Kõrgus 34 cm
Laius 22.1 cm
Kaal 7.2 kg

Kohvimasina hoolduseks

Korralik hooldus tagab veatu ja kauakestva kohvimasina toimimise. Et puhtust hoida, vajad neid hooldustooteid.

+ toode(t):

Tihemini küsitud küsimused

Miks ei valmista kohvimasin tihket piimavahtu, vaid ainult kuuma piima?

Kvaliteetse piimavahu jaoks on oluline valida piisavalt rasvane (alates 2.5%) ja valgurikas (alates 2.5%). Väga tähtis on ka piima temperatuur – vähemalt 5 – 8 ° C.

Saada küsimus

Tagasiside
(10)
Facebook'i kommentaarid
()
4.80
10 hinnang(ud)
(9)
(0)
(1)
(0)
(0)
 1. Vesta Kaljuste
  Reaalne ost
  July 27, 2020
  KOhvimasinaga olen rahul. Välja arvatud, et uue masinaga sain kaasa miskid putukad. Milledele ei tule lõppu. Enne masina vahetust ei olnud putukaid seega ubades asi ei saa olla. Teenindus ei olnud kõige sujuvam, oleksin oodanud sujuvamat ja kliendisõbralikumat suhtlust. Ei tulnud teadet, kas arve laekumine on Teieni jõudnud, kui kirjutasin kellaaja, mis kel soovin järgi tulla. Teenindjal ei olnud infot arve laekumise osas ja telefonist tehtud print screen ei sobinud. Õnneks oli kaasas arvuti, et sain teha maksekorralduse pdf.i. Arvuti ja väikese lapsega aga olla ei olnud kuskil, st ei pakutud istet ega lauda. Istusin omavaoliliselt radioaatori peale. Eksklikult tellisin arve oma nimega, kui soovisin hiljem oma nime arvelt eemaldada jättes kõik muu samaks siis selle kohta öeldi jäigalt EI.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 2. kertu külaots
  Reaalne ost
  May 26, 2020
  Väga mugav kasutada, ülilihtne piimasüsteemi kasutamine ja puhastamine. Masin pigem vaikne ja saab teha mitmeid jooke. Kompaktne samuti.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 3. Tonis Priisalm
  Reaalne ost
  May 22, 2020
  Väga mõnus masin. ehk piimavahusti on lärmakas, aga muud ei oska küll puudusena välja tuua.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 4. Elise Rand
  Reaalne ost
  May 18, 2020
  Üldiselt mugav ja lihtne kasutada, aga piima vahustamine teeb väga kõva lärmi (samal ajal kõrval viibida ei saa). Veekandiku pesemine veidi ebamugav, sest esipaneel on kinnitatud kandiku külge. Ubade ja veekanistri kaas ei püsi hoidmata üleval, mis muudab nende anumate täitmise keeruliseks.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 5. Elisa Ausmeel
  Reaalne ost
  April 20, 2020
  Ilus ja hea väike, kompaktne, koduseks kasutamiseks kohvimasin. Võtab väga vähe ruumi ja piimavaht on mõnusa vahuga, lisaks kiire ja lihtsa puhastusega masin. Kingitusena kaasa saadud kohvioad "Parallel 12" olid samuti üllatavalt hea maitsega kohvioad, nüüd kindlasti meie pere üks lemmikutest. Ainus miinus kohvimasina juures on see, et piimavahusti teeb hirmus kõva häält, mis vajab harjumist. Kuid kokkuvõttes oleme oma kohvimasinaga vägagi rahul, rohkem puudusid masinalt ei leidu!
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 6. Liina Rähn
  Reaalne ost
  April 9, 2020
  Väga kiire ja meeldiv teenidus.Väga rahule jäin.Olen ka kohviaparaadiga rahul,kuigi jah tuttaval on Jura aparaat ja millegi pärast teeb see Jura paremat kohvi.Aga olen rahul.Aitäh.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 7. Marika A.
  Reaalne ost
  March 26, 2020
  Väga hea masin! Eriti mõnus on piimavahu valmistamise süsteem- lihtne puhastada ja hea õhuline vaht.
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 8. Imbi L.
  Reaalne ost
  March 21, 2020
  Masinaga väga rahul, jahvatab vaikselt, piimavahu tegemine teeb küll korralikult lärmi, aga tähtis on et kohvijoogi saab kiirelt ja väga maitva!
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 9. Jane Kangus
  Reaalne ost
  January 24, 2020
  Super masin. Väga vaikne, piimatopsi süsteem ülimugav, puhastamine nõuab vähe vaeva. Igati rahul ostuga!
  Kas see kommentaar oli kasulik?
 10. Hille Saaler
  Reaalne ost
  March 21, 2020
  Kas see kommentaar oli kasulik?