Kogu Mokito kohvisari -40%!

Kohvimasin Rocket Espresso “R 60V”

  • Uus
Tehnilised andmed Tooteinfo

Valmistatavad retseptid

Espresso Topeltespresso
Quantity
3600.00
  • Tarneaeg 2 - 12 nädalat

Saate kasutada ühte meie liisingupartneritest

Tooteinfo

Kohvimasin Rocket Espresso R 60V on eraldi boileritega (kontrollitavad PID süsteemiga) ja pumbaga, millel on unikaalne Rocket surve muutmise süsteem. See avab uued võimalused kohvimaitsete püüdmiseks. Kohvimasinat saab juhtida Rocket ekraani kaudu.

UNIKAALNE PROFIILISÜSTEEM SURVE KONTROLLIMISEKS

Rocket Espresso viieastmeline surveprofiilide süsteem jagab kohvivalmistamise aja viieks võrdseks intervalliks. Igaks intervalliks saab seadistada erineva surve. See võimaldab sul veelgi rohkem kohvimaitseid “leida”.

ERALDI TOIMIVAD BOILERID PID KONTROLLIGA

Eraldi boilerid (0.58 l ja 1.8 l), kontrollitavad PID süsteemi abil. See tagab stabiilse temperatuuri ja ideaalse kohvimaitse.

TÖÖSTUSLIK PUMP

Tööstuslike masinate puhul kasutatav pump töötab vaikselt, pakkudes võimalust kasutada nii veepaaki kui ka otsest veeühendust.

ROCKET EKRAAN

Rocket ekraan võimaldab sul puutetundliku tahvli peal või kohvimasina WIFI süsteemi abil erinevaid muudatusi teha. Hetketemperatuur, surve ja valmistusaeg on pidevalt jälgitavad.

TAIMER

Kohvi ja vee kokkupuuteaeg on ideaalse espresso jaoks määrava tähtsusega. Et seda oleks lihtsam jälgida, on sellesse masinasse sisse ehitatud digitaalne taimer.

STIILNE JA PRAKTILINE

Tööstusliku välimusega kohvimasin näeb eriti stiilne välja, pakkudes silmapaistvat lisandit ka interjööris. Ka praktilisuse peale on mõeldud: kohvimasinal on reguleeritavad jalad, ning tasse saab hoiustada ning soojendada kohvimasina peal.

Tehnilised andmed

Üldised omadused

TüüpPoolautomaatsed
TootjaRocket_Espresso
KasutavadJahvatatud kohv
Piimavahustusotsiku tüüpManuaalne vahustaja
ManomeeterJah
Võimsus1400 W

Mahutavus

Veepaagi maht2.38 l

Seaded

Reguleeritav tassi suurusJah

Mõõdud ja kaal

Sügavus44 cm
Kõrgus39 cm
Laius31 cm
Kaal29.5 kg

Tihemini küsitud küsimused

Saada küsimus

Tagasiside
(0)
Facebook'i kommentaarid
()
0
0 hinnang(ud)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)